Podobne strony

 • TEST System s.c. Systemy I Sieci Komputerowe

  Usługi integracyjne
  Strona firmy specjalizującej się w integracji systemów informatycznych, której oferta obejmuje różnorodne zagadnienia od doradztwa, poprzez dostawę sprzętu i peryferiów komputerowych, wykonywanie sieci strukturalnych, aż po profesjonalne wdrożenia, szkolenia oraz stałą opiekę informatyczną i serwisową. Zamieszczono informacje o oferowanych programach i usługach, współpracujących firmach, a także referencje.
 • Altar sp. z o.o.

  Usługi integracyjne
  Spółka specjalizuje się w konsultingu informatycznym, pomaga zaplanować i sprawnie przeprowadzić komputeryzację przedsiębiorstwa, a także przeszkolić pracowników.
 • Wood System Integrator s.c.

  Usługi integracyjne
  Firma świadczy usługi związane z wyposażaniem studiów postprodukcyjnych, stacji telewizyjnych i radiowych oraz studiów filmowych, jest przedstawicielem kilku znanych firm światowych.
 • Computer Communication Systems S.A.

  Usługi integracyjne
  Oprogramowanie z dziedziny zarządzania - system BIT 2000. Firma udziela również usług: projektowanie sieci LAN/WAN, zarządzanie, optymalizacja sieci. Ponadto jest również konsultantem i organizuje szkolenia.
 • Comtronic

  Usługi integracyjne
  Firma zajmuje się tworzeniem projektów komputeryzacji poprzez dobór odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, instalacją okablowania i sprzętu komputerowego, wdrażaniem systemów informatycznych i zapewnia opiekę serwisową.


:: ATM S.A. ::

Opis:

Kompleksowa realizacja systemów teleinformatycznych: lokalne i korporacyjne sieci komputerowe, systemy zarządzania infrastrukturą teleinformatyczną, kompletne rozwiązania intranetowe, systemy bezpieczeństwa informacji, systemy obliczeniowe, wizualizacji oraz monitorowanie obiektów to oferta usługowa firmy ATM. Na stronie szczegółowe informacje o działalności firmy.

Słowa kluczowe: