Podobne strony

 • McGill Polish Students' Association

  Organizacje studenckie
  Strona Stowarzyszenia Polskich Studentów McGilla zawiera informacje o organizowanych spotkaniach, obiadach, wieczorach filmowych, wyjazdach i wykładach popularyzujących polską kulturę.
 • Centrum Karier AGH w Krakowie

  Organizacje studenckie
  Prezentacja niekomercyjnej działalności Centrum w zakresie przygotowywania studentów do wejścia na rynek pracy (szkolenia, warsztaty, doradztwo) oraz pośredniczącego między pracodawcami a studentami (targi pracy, bank ofert pracy).
 • Samorząd Studencki

  Organizacje studenckie
  Witryna omawia aktualności, informacje o organizowanych imprezach, Radach Wydziałowych, regulaminie studiów itp.
 • IAESTE Lublin

  Organizacje studenckie
  Witryna lubelskiego oddziału organizacji skupiającej studentów nauk technicznych przedstawia w języku angielskim skład IAESTE Lublin, praktyczne informacje o mieście i Politechnice.
 • Rutgers University Polish Club

  Organizacje studenckie
  Anglojęzyczna strona klubu polskich studentów Uniwersytetu Rutgers w Princeton przedstawia jego kierownictwo i organizowane cyklicznie spotkania.


:: Polish Students' Association at University of Toronto ::

Opis:

Dwujęzyczna (polski i angielski) strona Stowarzyszenia Polskich Studentów Uniwersytetu w Toronto działającego w środowiskach akademickich i polonijnych przedstawia aktualności klubowe, informacje o wyjazdach, spotkaniach, imprezach, wieczorach z polskimi filmami.

Słowa kluczowe: