Podobne strony

 • FAST - internetowy salon meblowy

  Meble
  Internetowy salon meblowy - stoły, krzesła, komody i różne inne meble. Płatność przy odbiorze.
 • Mc Datcom

  Części i podzespoły elektroniczne
  Specjalizacja w projektowaniu układów i obwodów elektronicznych oraz konstruowaniu i oprogramowaniu sterowników na bazie mikrokontrolerów. Główną dziedziną firmy jest konstruowanie układów do urządzeń medycznych oraz do oświetleń awaryjnych.
 • Varimex

  Sprzęt medyczny
  Firma oferuje sprzęt medyczny i laboratoryjny, lekarstwa i materiały medyczne w tym: stoły i lampy operacyjne, lancetrony, mikroskopy, instrumenty chirurgiczne, ginekologiczne, stomatologiczne i weterynaryjne, filmy rtg, igły i strzykawki, zęby sztuczne, worki kolostomijne i ileostomijne, pojemniki do przechowywania krwi, meble szpitalne i laboratoryjne.
 • Perfect s.c.

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Firma zajmuje się sprzedażą ortopedycznych artykułów sportowych i rehabilitacyjnych oraz modernizacją obiektów sportowych (siedziska i krzesełka na trybuny).
 • Meblohurt

  Dom i wnętrza
  Sprzedaż pełnej gamy mebli: biurowych, gabinetowych, komputerowych, Firma zajmuje się również dystrybucją różnorodnych foteli i krzeseł biurowych i rehabilitacyjnych.Serwis krzeseł


:: Duet ::

Opis:

Kompleksowe wyposażenie sklepów, gastronomii i magazynów. Oferta firmy obejmuje m.in. sprzedaż lad, regałów, koszy, krzeseł, stołów, urządzeń gastronomicznych.

Słowa kluczowe: