Podobne strony

 • Biznes - Onet

  Notowania funduszy
  Ostatnie notowania jednostek funduszy powierniczych i inwestycyjnych.
 • Hestia

  Ubezpieczenia
  Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeniowe Hestia Insurance S.A. zostało zarejestrowane w 1991 roku. Już w roku 1993 Towarzystwo znalazło się w czołówce polskich towarzystw ubezpieczeniowych, systematycznie zwiększając swój procentowy udział w rynku. Dziś Hestia Insurance działa na terenie całego kraju, zatrudnia ponad dwa tysiące osób. Towarzystwo oferuje ponad 50 produktów ubezpieczeniowych. Bardzo bogata witryna, (zawierająca nawet pełne teksty warunków ogólnych ubezpieczeń) umożliwia złożenie wniosku ubezpieczeniowego on-line.
 • Commercial Union - Holding Doradca

  Agenci
  Holding Doradca Sp. z o.o. Bytom jest Firmą założoną w 1992 roku skupiającą ponad 150 specjalistów z branży ubezpieczeniowej. Od 1993 r jest partnerem Commercial Union Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. W dziale ubezpieczeń na życie, współpracujący z Holding DORADCA oferują wyłącznie produkty ubezpieczeniowe Commercial Union. W dziale ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych współpracujący doradzają i finalizują zawieranie umów z wieloma czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi tego sektora rynku.
 • Annales Societatis Geologorum Poloniae

  Geologia
  Rocznik Polskiego Towarzystwa Geologicznego. Różne artykuły tematyczne oraz sprawozdania z wypraw badawczych.
 • Towarzystwo Zwalczania Chorób Mięśni

  Upośledzenia ruchu
  Oficjalna strona Towarzystwa Zwalczania Chorób Mięśni. Informuje o celach i działaniach stowarzyszenia. Listy od chorych. Adresy oddziałów i przychodni. Skład Zarządu Głównego. Publikacje prasowe, radiowe i telewizyjne. Informacje o turnusach rehabilitacyjnych.


:: Pioneer ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pioneer.com.pl


Opis:

Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest największym towarzystwem funduszy inwestycyjnych w Polsce. Powstało z połączenia Pioneer Pierwszego Polskiego Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych oraz Pekao Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych. Towarzystwo Pioneer Pekao TFI posiada 12 funduszy inwestycyjnych. Oferuje także inne produkty, zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Pioneer Pekao Investment Management SA zarządza, na mocy umowy o zarządzanie, aktywami funduszy inwestycyjnych należących do Pioneer Pekao TFI. PPIM oferuje także portfele dla klientów indywidualnych.