Podobne strony

 • POWER

  Apartura pomiarowa
  Specjalistyczny zakład kompleksowego wykonawstwa robót elektrycznych i pomiarów . Usługi w zakresie :projekty z energetyki i elektryki radiokomunikacji. Układy automatyki i sterowania.
 • Emisja

  Porady
  Oferuje profesjonalną ekspertyzę marketingową i techniczną w zakresie GSM oraz konwergencji technologii i usług telekomunikacyjnych.
 • Korporacja majątkowa

  Rzeczoznawcy majątkowi
  Witryna internetowa prezentuje zakres działalności biura - konsulting, wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw, ekspertyzy budowlane. Całość poparta jest wykazem instytucji, które skorzystały z usług biura.
 • Bronzo s.c.

  Reklama zewnętrzna
  Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe w zakresie: liternictwa z brązu i mosiądzu oraz liternictwa reklamowego, elementów z brązu i mosiądzu oraz płyt mosiężnych, oryginalnych własnych modeli odlewniczych, usług modelarskich, doradztwa technicznego.
 • MBS Wrocław

  Składy budowlane
  Dystrybutor wielu europejskich producentów materiałów budowlanych oraz członek założyciel PSB i PSBD. Firma kompletuje dostawy materiałów, prowadzi doradztwo techniczne, służy transportem, organizuje szkolenia dla wykonawców oraz projektantów. W witrynie cennik oraz oferta materiałów i informacje o działalności firmy.


:: INVEX ::

Opis:

INVEX zajmuje się doradztwem ekonomicznym i prawnym, ekspertyzami budowlanymi, a także usługami w tym zakresie m.in. w ramach Kancelarii Prawnej INVEX, która specjalizuje się w sprawach gospodarczych, podatkowych, spółdzielczych i celnych.