Podobne strony

 • Regionalny Punkt Kontaktowy 5 PR BRTiP UE

  Programy badawcze
  Przy Instytucie Agrofizyki PAN powstał Regionalny Punkt Kontaktowy 5 Programu Ramowego Badań, Rozwoju Technicznego i Prezentacji Unii Europejskiej (1998 - 2002); punkt bezpośrednio współpracuje z Krajowym Punktem Kontaktowym powstałym w IPPT PAN w Warszawie, który koordynuje udział polskich zespołów badawczych w programie; aktualności, wydarzenia, szkolenia, spotkania informacyjne.
 • Krajowy Punkt Kontaktowy 5 PR BRTiP UE

  Programy badawcze
  Punkt Kontaktowy 5 Programu Ramowego Badań, Rozwoju Technicznego i Prezentacji Unii Europejskiej (1998 - 2002) informuje o strukturze programu - programy tematyczne i horyzontalne dotyczące problematyki społecznej i ekonomicznej; aktualności, wydarzenia, szkolenia, konkursy.
 • SETI@Home - internetowe poszukiwania cywilizacji pozaziemskich

  Programy badawcze
  Informacje o projekcie naukowym, którego zadaniem jest poszukiwanie pozaziemskich cywilizacji korzystając z wolnej mocy obliczeniowej komputerów cyberprzestrzeni. Odnajdujemy tu wykresy i mapy obserwacji nieba, informacje na temat radioastronomii i uczestnictwa w samym projekcie.
 • Projekt naukowy SETI

  Programy badawcze
  Anglojęzyczna strona poświęcona projektowi SETI i "Argus",genezie radioastronomii oraz warunków uczestnictwa.
 • Projekt naukowy SETI

  Programy badawcze
  Anglojęzyczna strona poświęcona projektowi SETI.


:: Biuletyn OTI ::

Opis:

Biuletyn on-line firmowany przez Centrum Transferu Informacji Polskiej Akademii Nauk informuje o programach badawczych Komisji Europejskiej w Polsce - dotychczas zrealizowane oraz planowane badania finansowane przez PHARE, ich tematyka i zakres czasowy.

Słowa kluczowe: