Podobne strony

 • POLIMEX

  Transport
  Lista produktów firmy z zakresu: ceramika budowlana, izolacje budowlane i pokrycia dachowe, stolarka budowlana, system rynnowy PCV "Gamrat", rury kanalizacyjne i węże przemysłowe, fugi, kleje, zaprawy i tynki mineralne, system suchej zabudowy wnętrz, nawozy. Oferta współpracy w transporcie międzynarodowym oraz krajowym, usługi koparko-ładowarką i ciągnikiem rolniczym.
 • Fiboss

  Kable
  Produkcja i kompletacja akcesoriów światłowodowych dla optycznych linii przesyłowych, urządzeń do pomiaru i montażu włókien światłowodowych, kable światłowodowe, adapterów i złącz.
 • Weidmuller

  Automatyka
  Projektuje, wytwarza, dostarcza oraz obsługuje rozwiązania połączeniowe z elementami biernymi i aktywnymi oraz inteligentnymi modułami. Działa na rynkach: automatyki przemysłowej, automatyzacji procesów technologicznych, automatyki budynków, automatyzacji w środkach transportu.
 • MS Elektronik

  Części i podzespoły elektroniczne
  MS Elektronik to dystrybutor podzespołów elektronicznych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie i cennik produktów.
 • Scalak

  Części i podzespoły elektroniczne
  Serwis WWW firmy dystrybutora podzespołów elektronicznych - złącza w tym ak(ark), optoelektronika, elementy dyskretne, bierne i akcesoria dla firm i majsterkowiczów.


:: Magnaplast Sółka z o.o. ::

Opis:

Spółka należy do grupy Uponor i produkuje instalacje przesyłowe gazu, wody i nieczystości. Na stronie wiele danych technicznych, objaśnień, rysunków, opisów zastosowań.