Podobne strony

 • HUT-PUS S.A.

  małopolskie
  Zaproszenie do wypoczynku w sześciu pensjonatach Huty im.T.Sendzimira zarządzanych przez HUT- PUS S.A. firmę zajmującą się również usługami gastronomicznymi oraz organizowaniem różnych form wypoczynku.
 • Firma Inżynierska "All-Con" Sp. z o.o

  Usługi architektoniczne
  Strona zakładu, który od ponad 50-ciu lat zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem inwestycji z zakresu gospodarki wodnej i ściekowej. Ponadto All-Con zajmuje się projektami dotyczącymi gospodarki odpadami, budownictwa ogólnego i przemysłowego, ciepłownictwa i ogrzewnictwa oraz drogownictwa. Strona szczegółowo opisuje nam zakład, jego historię, projekty stworzone w firmie i obecną sytuację finansową i prawną.
 • Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "A. Piaskowski i S-ka" Sp. z o.o

  Usługi architektoniczne
  Misją przedsiębiorstwa "A. Piaskowski i S-ka" jest realizacja projektów z zakresu budownictwa lądowego. Firma świadczy kompleksowe usługi budowlane : od stworzenia projektu budynku aż po oddanie go inwestorowi. Strony przybliżą historię, ofertę firmy i obecnie realizowane projekty.
 • KOPEX S.A.

  Dla górnictwa
  Spółka specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji od projektu poprzez budowę lub modernizację, wyposażenie w maszyny i urządzenia po obsługę finansową transakcji w kraju i na całym świecie. Ponadto oferuje: maszyny i urządzenia dla górnictwa, energetyki oraz innych dziedzin przemysłu; usługi robót górniczych, budowlane, projektowe i know-how; materiały i wyroby (chemikalia, metale, wyroby hutnicze); surowce oraz mieszkania. Na rozbudowanej stronie poznasz szczegóły oferty, obejrzysz referencje, znajdziesz informacje o firmie, aktualności oraz relacje prasowe i inwestorskie. Zamówisz też biuletyn informacyjny na skrzynkę e-mail. Strona w kilku wersjach językowych.
 • STYL - J

  Dachy, kominy
  Wizytówka firmy zajmującej się wykonawstwem i zaopatrzeniem w branży budowlanej ze szczególnym ukierunkowaniem na kompleksowe wykonywanie dachów. Na stronie pełna lista usług, dane teleadresowe i przykładowe realizacje na zdjęciach.


:: OSTAP P.U.P.H. ::

Opis:

Przedsiębiorstwo prowadzi pełny zakres robót budowlanych, betoniarskich, instalacyjnych, pokryć dachowych i wykończenia wnętrz. W prezentacji trójjęzycznej informacje o historii, działalności firmy i materiał zdjęciowy.