Podobne strony

 • Instytut Informatyki UJ

  Informatyka
  Anglojęzyczna strona prezentująca działalność naukową Instytutu, jego strukturę, przebieg studiów, wykłady seminaria, konferencje, publikacje.
 • Katedra Matematyki

  Matematyka
  Prezentacja kadry naukowej Katedry i obszaru badań (teoria prawdopodobienstwa oraz jej zastosowania w niezawodności), działalności dydaktycznej, seminariów, tematów rozpraw doktorskich, konferencji.
 • Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu

  Matematyka
  Strona przedstawia władze Wydziału, kierunki działalności badawczej (Teoria reprezentacji grup i algebr, Teoria ergodyczna i układy dynamiczne, Teoria prawdopodobieństwa i analiza stochastyczna, Metody topologiczne w analizie nieliniowej), zasady rekrutacji i programy studiów na poszczególnych specjalnościach na kierunku matematycznym (matematyka teoretyczna, zastosowania matematyki, specjalność nauczycielska) oraz na kierunku Informatyka, ponadto galeria karykatur polskich matematyków i informacje dla pracowników i absolwentów.
 • WVS - WSTĘP - Wprowadzenie

  Statystyka
  Informacje na temat nauki statystyki - rachunek prawdopodobieństwa, estymacja, hipotezy oraz dokonywanie pomiarów.
 • Katedra Ekonometrii

  Ekonometria
  Strona katedry Ekonometrii i Statystyki na Uniwersytecie Łódzkim. Informacje podstawowe oraz spis pracowników.


:: Wydział Matematyki UŁ ::

Opis:

Strona zawiera opracowania on-line z zakresu matematyki, skład i działalność badawczą poszczególnych katedr i zakładów, informacje dla kandydatów na studia dzienne, zaoczne, wieczorowe, informacje o konferencjach.