Podobne strony

 • Mikrostyk

  Części i podzespoły elektroniczne
  Firma o ponad czterdziestoletniej tradycji, która od samego początku istnienia zajmuje się produkcją podzespołów elektromechanicznych dla elektroniki. Przez ten czas wyspecjalizowała się w produkcji precyzyjnych wyrobów o małych wymiarach.
 • SFAMASZ - Skierniewicka Fabryka Maszyn, Urządzeń i Konstrukcji

  Budownictwo przemysłowe
  Zakres działalności firmy obejmuje kompleksowe wykonawstwo budynków przechowalniczych, przemysłowych, chłodniczych, magazynowych, produkcyjnych itp. oraz produkcję maszyn i urządzeń mających zastosowanie w rolnictwie i konfekcji. Dodatkowo przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie robót ślusarskich, spawalniczych i obróbki wiórowej, a ponadto usługi dźwigowe i transportowe. Więcej szczegółów poznasz zaglądając na stronę.
 • Sigma Trakt Sp. z o.o.

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Producent stalowych barier ochronnych. W serwisie informacje o referencjach oraz ofercie produkcyjnej.
 • Firma Budowlana "Budmar"

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Przedsiębiorstwo świadczy usługi remontowo-budowlane, modernizacyjne, adaptacyjne. Na stronie rekomendacje, prezentacja swoich możliwości i dane kontaktowe.
 • Jedynka S.A.

  Konstrukcje żelbetowe
  Opolskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego produkuje beton towarowy, prefabrykaty, zbrojenia budowlane. Wykonuje projekty i dokumentacje techniczne oraz generalne wykonawstwo. Posiada zaklady transportu, wykonawcze i konstrukcyjne. Na stronie prezentacja personalna zarądu, realizacji oraz możliwości usługowych.


:: Prohutrem ::

Opis:

Przedsiębiorstwo wykonuje konstrukcje metalowe, usługi w zakresie obróbki skrawaniem, odlewy z metali kolorowych. Prowadzi sprzedaż artykułów hutniczych Huty Zawiercie.