Podobne strony

 • Państwowa Orkiestra Kameralna i Teatr Impresyjny

  Filharmonie, orkiestry
  Znajdziesz tutaj historię orkiestry, repertuar koncertowy, recenzje, sylwetkę dyrektora Bohdana Jarmołowicza oraz dorobek płytowy. Istnieje możliwość rezerwacji biletów poprzez Internet.
 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  WOSP
  Strona poświęcona jest działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Znajduje się tu krótka historia powołania do życia tej organizacji, opis kolejnych edycji oraz trochę informacji na temat Przystanku Woodstock.
 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  WOSP
  Fundację i Jurka Owsiaka chyba nie trzeba reklamować. Co roku dzięki pieniądzom "Orkiestry" zbieranym przez tysiące wolontariuszy, zostaje zakupiony sprzęt medyczny dla klinik i szpitali w całej Polsce. W serwisie można zapoznać się z listą sztabów Orkiestry, informacjami o planowanych imprezach oraz przypomnieć sobie motto, które co roku przyświeca organizatorom: "Najpiękniej jest jednak wtedy gdy ci, którzy mają mało dzielą się z tymi, którzy mają jeszcze mniej".
 • Filharmonia Sudecka

  Filharmonie, orkiestry
  Informacje dotyczące dyrekcji, administracji, orkiestry, zespołu, historii placówki oraz jej działalności. Ponadto możesz zapoznać się z programem koncertów oraz aktualnymi wydarzeniami.
 • Teatr Muzyczny w Łodzi

  Teatry
  W ciągu ponad piećdziesięciu lat istnienia Teatr Muzyczny w Łodzi zrealizował podad dwieście premier z klasycznego repertuaru operetkowego, musicalowego i komedii muzycznej. Na stronie znajdziesz historię teatru, poznasz skład zespołu, bieżący repertuar i omówienia spektakli. Możesz również bezpośrednio ze strony zarezerwować miejsce na wybrane przedstawienie.


:: Orkiestra Dęta z Dobrynina ::

Opis:

Strona orkiestry dętej z Dobrynina. Zaprezentowano tutaj jej historię, osiągnięcia, galerię zdjęć oraz repertuar koncertowy.