Podobne strony

 • Hotel Amber Baltic

  zachodniopomorskie
  Oferta 4-gwiazdkowego hotelu w Międzyzdrojach. Cennik, rezerwacja przez internet, oferta miejscowego klubu golfowego. Jeżeli pragniesz spędzić święta Bożego Narodzenia i Sylwester 2000 nad morzem, koniecznie zajrzyj na stronę.
 • Gdzie na plażę - Onet.pl

  Serwisy turystyczne
  Internetowy serwis wakacyjny, który pomoże ci ciekawie i dobrze spędzić urlop. Znajdziesz w nim opisy polskich plaż i nadmorskich miejscowości, przewodnik po imprezach i ciekawszych wydarzeniach kulturalnych i sportowych w Polsce oraz zbiór felietonów, których głównym tematem jest bezpieczeństwo na wakacjach. Dla wszystkich, którzy dopiero planują swój wypoczynek, zbiór linków do zagranicznych serwisów turystycznych. Ponadto na stronach serwisu można sprawdzić prognozę pogody dla Polski i Hiszpanii, Grecji, Tunezji i Turcji.
 • Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje

  Filmowe
  Początek lipca w Międzyzdrojach to dni pełne festiwalowych uniesień, których dostarczają znani aktorzy, muzycy oraz plastycy. Tu znajdziesz program imprezy, aktualności oraz sylwetki niektórych artystów.
 • Pensjonat "Willa Róż"

  zachodniopomorskie
  Oferta kwater do wynajęcia w Międzyzdrojach.
 • Międzyzdroje - wczasy, noclegi

  Nad morzem
  Wizytówka nadomorskiego domu wczasowego i biura usług turystycznych - podstawowe informacje, dane kontaktowe, mapka lokalizacyjna.


:: Moje pytania do gwiazd Festiwalu Muzyki Filmowej ::

Opis:

Zakręcone forum dyskusyjne związane luźno, acz nierozerwalnie z gwiazdami Festiwalu Muzyki Filmowej w roku 2000.