Podobne strony

 • Fiewall, VPN, IPS - UTM NETASQ

  Bezpieczeństwo danych
  Strona poświęcona rozwiązaniom do kompletnej ochrony sieci firmowych klasy UTM firmy NETASQ. Rozwiązana NETASQ integrują w jednym urządzeniu Firewall, IPS/IDS oraz sieci VPN.
 • SecurityZone - Blog o bezpieczeństwie w sieci

  Blogi
  Blog opisujący ciekawostki ze świata bezpieczeństwa IT, programy antywirusowe, utm, firewall, ips, szyfrowanie, backup, itp.
 • ALTCONNECT - aplikacje mobilne iOS, Android, Windows Phone

  Komputery i internet
  Firma ALTCONNECT specjalizuje się w tworzeniu aplikacji mobilnych na smartphony i tablety z systemem operacyjnym iOS, Android oraz Windows Phone. W naszej ofercie znajduje się również autorski system CMS współpracujący z natywnymi aplikacjami mobilnymi. Realizujemy kompleksowe wdrożenia obejmujące stworzenie serwisu WWW, natywnych aplikacji mobilnych, panelu administracyjnego do zarządzania treścią oraz hosting systemu na serwerach dedykowanych w data center.
 • Apple, iPhone, iPad, Mac - OneTech | Blog technologiczny

  Nauka i technika
  Blog technologiczny opisujący nowości ze świata technologii mobilnych, szczególnie o Apple, Android oraz Windwos Phone. Na stronie można znaleźć informacje o najlepszych aplikacjach dostępnych w sklepie App Store oraz w Google Play. Wszystkie najnowsze gry oraz promocje na programy. Na OneTech dodatkowo można przeczytać recenzje różnych produktów Apple jak i akcesoriów do nich. Testy sprzętu są wyczerpujące i opisujące najważniejsze ich aspekty.
 • Leonis Apps - tworzenie aplikacji na ios

  Sklepy internetowe
  Stworzymy dla Państwa nowoczesne i funkcjonalne oprogramowanie i usprawnimy systemy informatyczne w taki sposób, że Państwa klienci będą zawsze usatysfakcjonowani z zaproponowanych im rozwiązań. Java, JEE, Spring, OSGi, AngularJS, a także MRI Software nie mają dla nas żadnych tajemnic. Wyślemy naszych specjalistów na miejsce aby pracowali nad projektem w Twojej firmie.


:: Indywidualny Tok Studiów na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.immt.pwr.wroc.pl/~its

Kategorie:

Opis:

Witryna zawiera informacje o studentach i absolwentach, programach studiów, zasadach rekrutacji, aktualnościach i opiekunie ITS.