Podobne strony

 • Studium Języków Obcych AGH w Krakowie

  Filologie
  Prezentacja struktury Studium oraz personelu poszczególnych zespołów językowych (język angielski, niemiecki, rosyjski, romańskie), rozkłady zajęć i wymagania na poszczególnych poziomach, informacje o naborze, egzaminach dla pracowników i studentów; dostępny on-line słownik informatyczny angielsko-polski.
 • Mila College

  Nauki ścisłe
  Witryna Policealnego Studium Informatycznego i Zawodowego; oferta studiów stacjonarnych i eksternistycznych na kierunkach: Informatyka, Ekonomika i organizacja biznesu, Organizacja przetwarzania danych, Finanse i rachunkowość, Turystyka i rekreacja; zasady rekrutacji, referencje szkoły, oferowane staże zawodowe.
 • Zawodowe Studium Informatyczno-Ekonomiczne

  Nauki ścisłe
  Szkoła prowadzi kształcenie na kierunkach: specjalista informatycznej obsługi przedsiębiorstw, specjalista księgowości komputerowej, specjalista technik informatycznych, specjalista obsługi sekretariatu, specjalista informatycznej obsługi przedsiębiorstw, specjalista księgowości komputerowej, specjalista technik informatycznych, specjalista obsługi sekretariatu; na stronie szczegóły kształcenia, informacje o zajęciach językowych, możliwości zdobywania dodatkowych kwalifikacji.
 • Bydgoska Szkoła Informatyki

  Bydgoszcz
  Szkoła publiczna, której absolwenci po dwóch latach nauki otrzymują państwowy dyplom i tytuł technika informatyka, uczniowie mogą pobierać naukę w dwóch systemach: stacjonarnym (dziennie i wieczorowo) i zaocznym (8 zjazdów w semestrze). Na stronie informacje o bazie dydaktycznej i lokalizacji szkoły.
 • Bydgoska Szkoła Turystyki

  Inne
  Szkoła kształci w dwuletnim kierunku zawodu technik obsługi turystycznej, absolwenci otrzymują państwowy dyplom i tytuł technika obsługi turystycznej, mają okazję uzyskać dodatkowe kwalifikacje i nauczyć się języków obcych.


:: Zawodowe Studium Turystyczno-Hotelarskie ::

Opis:

Studium prowadzące jednoroczną naukę na kierunku "specjalista obsługi turystyki i hotelarstwa" przedstawia szczegóły kształcenia, swą bazę dydaktyczną, możliwości zdobycia kwalifikacji pilota wycieczek, wychowawcy kolonijnego, agenta ubezpieczeniowego pilota wycieczek, wychowawcy kolonijnego i agenta ubezpieczeniowego, można przygotować się do egzaminów językowych FCE i DaF Instytutu Goethego.