Podobne strony

 • Spawas Sp. z o.o.

  Spawalnictwo
  Firma oferuje "wszystko dla spawania", czyli: materiały, akcesoria, uchwyty (zdjęcia i opisy produktów na stronie).
 • Cloos-Polska Sp. z o.o.

  Spawalnictwo
  Firma oferuje: urządzenia spawalnicze, materiały dodatkowe do spawania, uchwyty spawalnicze, zaciski szybkomocujące oraz przyłbice samościemniające.
 • Ozas Sp. z o.o.

  Spawalnictwo
  Przedsiębiorstwo jest producentem urządzeń spawalniczych, automatów do spawania pod topnikiem i w osłonie gazowej oraz urządzeń do cięcia plazmą powietrzną. Na stronie - zdjęcia, opisy, dane techniczne oraz cennik oferowanych produktów.
 • Inter Metal Sp. z o.o.

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma zajmuje się produkcją kompletnych systemów barier drogowych, konstrukcji stalowych oraz bram i ogrodzeń. Pośród oferowanych przez nią usług można znaleźć: cynkowanie, piaskowanie, spawanie oraz prace ślusarskie.
 • PPM POMET

  Spawalnictwo
  Strona producenta osprzętu spawalniczego do spawania gazowego i elektrycznego oraz ochron osobistych. Znajdziesz tu prezentację oferty oraz dane firmy.


:: Wojciech Jaruzelski General Profesor ::

Opis:

Strona poświęcona ostatniemu prezydentowi Polski Ludowej. Można tutaj znaleźć nigdzie nie publikowane informacje i dokumenty z życia generała. Zawiera również zdjęcia (m.in. z Fidelem Castro) oraz część multimedialną z przemówieniem Breżniewa i hymnem Radzieckiej Milicji na czele.