Podobne strony

 • Galerie architektoniczne

  Architektura użytkowa
  Strona przygotowana w ciekawej graficznej oprawie a prezentująca galerie zdjęć obiektów zaliczanych do nowoczesnej architektury. Zdjęcia zgromadzone na stronie są czarno-białe co jednak dodaje im jeszcze piekna, opisy zas przygotowane są w języku angielskim.
 • Znaczenia we współczesnej architekturze

  Architektura użytkowa
  Strona poświęcona konferencji na temat znaczeń we współczesnej architekturze zatytułowanej "Metamorfozy". Konferencja ta odbywała się na Politechnice Gdańskiej w październiku 1996 roku.
 • Kościół p.w. Św. Pawła Apostoła w Bochni

  Architektura sakralna
  Witryna przybliżająca internautom życie parafii i architekturę kościoła pw. św. Pawła Apostoła w Bochni. Na stronie znaleźć można wiele informacji o historii parafii, księżach tam pracujących, architekturze kościoła i jej twórcach.
 • Architektura Barycz i Saramowicz

  Usługi architektoniczne
  Strona duetu architektów Rafała Barycza i Pawła Saramowicza. Projektują oni budynki architektury mieszkaniowej (wielorodzinne, willowe i rezydencjonalne), budynki użyteczności publicznej oraz ich wnętrza. Na stronie historia powstania spółki, portfolio projektów i zrealizowanych inwestycji (niektóre z nich są, trzeba przyznać, dosyć futurystyczne) oraz bibliografia publikacji o architekturze Barycza i Saramowicza, jak i tekstów samych architektów.. Strona dostępna również w wersji angielskojęzycznej.


:: Architektura - Galeria Leszka Grudzińskiego ::

Opis:

Strona jest galerią prezentującą projekty architektoniczne budynków, które mają powstać w przyszłości w Sosnowcu, Żywcu i Krakowie. Galeria ta powstała w latach 1995-1998, ale projekty tu zawarte są na miarę XXI wieku.