Podobne strony

 • Fundacja "Idealna Gmina"

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona instytucji propagującej idee samorządności i aktywizacji społeczności lokalnych głównie w niewielkich gminach i małych miastach. Zamieszczono tu informacje na temat realizowanych programów, czytelnię z omówieniami publikacji sygnowanych przez fundację oraz listę jej sponsorów i przyjaciół.
 • Stowarzyszenie Gmin "Polskie zamki gotyckie"

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Witryna organizacji, której celem jest między innymi: współpraca gmin, na terenie których znajdują się gotyckie zamki, w zakresie ich promocji, pobudzanie i wykorzystywanie inicjatyw lokalnych w kwestii turystyki i dziedzin życia z nią związanych.
 • Stowarzyszenie Jarocin XXI

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona organizacji stawiającej sobie za cel aktywizację gospodarczą jak i kulturalną i obywatelską społeczności miasta i powiatu. Można tutaj znaleźć informacje o bieżącej działalności (kino, pożyczki dla małych firm, pośrednictwo zawodowe, młodzieżowa rada powiatu), władzach stowarzyszenia i jego statucie.
 • Solidarność Polsko-Czesko-Słowacka oddział Cieszyn

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona organizacji mającej swoje korzenie we współpracy opozycjonistów trzech krajów w latach osiemdziesiątych. Zawiera informacje o władzach, aktualnie podejmowanych działaniach (Festiwal "Na Granicy", Kino "Na Granicy"), rozwijaniu współpracy regionalnej.
 • BuDzik

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona organizacji działającej od kwietnia 1996 roku pod egidą Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Źródło. Jej głównym celem jest aktywizacja społeczności miasta Łęczna. Obecnie prowadzi świetlicę środowiskową. Dodatkowo zamieszczono informacje o instytucjach wspomagających stowarzyszenie oraz o ostatnio zorganizowanych akcjach i happeningach.


:: Towarzystwo Szkolne Kociszew ::

Opis:

Strona stowarzyszenia, którego celami są między innymi: tworzenie pro zdrowotnych warunków pracy i nauki, dbanie o harmonijny, intelektualny, fizyczny i estetyczny rozwój dziecka, a także upowszechnianie wiedzy ekologicznej, kształtowanie umiejętności podejmowania świadomych decyzji dotyczących życia w zdrowiu. Można tutaj znaleźć informacje o działalności organizacji, jej władzach oraz podejmowanych działaniach.