Podobne strony

 • Signal

  Reklama wewnętrzna
  Producent materiałów promocyjnych oferuje: opakowania dekoracyjne, kartonowe, powiększenia oryginalnych opakowań, box palety, i inne.
 • Belbal Aerial Promotion S.A.

  Upominki reklamowe
  Belbal jest światowym producentem balonów latexowych o najwyższej jakości. Firma oferuje balony reklamowe z nadrukiem oraz usługi w zakresie dekoracji balonowych wszelkich wnętrz.
 • GASTROMETAL

  Konstrukcje metalowe
  Zakład oferuje elementy architektoniczne ze stali nierdzewnej jak balustrady, poręcze, małą architekturę oraz wyposażenie wnętrz. Na stronie www firma przedstawia ogólnie swój program sprzedaży i adresy kontaktowe.
 • Turkowiak

  Inne
  Internetowy sklep fabryczny producenta oprawianych w drewniane ramy reprodukcji malarstwa. Sklep przeznaczony jest dla partnerów handlowych firmy "TURKOWIAK" jak i dla klientów indywidualnych, dekoratorów wnętrz oraz miłośników sztuki.
 • Międzynarodowy Salon Sztuki Dekoracyjnej i Użytkowej - Ceramex

  Targi budowlane
  W tym roku na powierzchni 34.725 m2 swoją ofertę prezentowało 530 wystawców. Gros oferty stanowiły artykuły dekoracyjne i użytkowe z ceramiki, porcelany, szkła, srebra i stali. W ofercie wystawców nie zabrakło także kryształów, sztućców i lamp.


:: Bukiety ::

Opis:

Internetowe streszczenie kwartalnika Bukiety, które powstało z inicjatywy miesięcznika Kwietnik jako dodatkowe pismo dla właścicieli kwiaciarń, bukieciarzy i dekoratorów. Na stronie znajdziesz informacje o numerze aktualnym, jak i archiwalnych.

Słowa kluczowe: