Podobne strony

 • Porady dla osób rzucających palenie

  Nikotynizm
  Przygotowana przez Medic on-line strona zawiera zestaw wskazówek dla osób rzucających palenie - co robić przed podjęciem decyzji o zerwaniu z nałogiem, w dniu podjęcia decyzji, w pierwsze dni po rzuceniu, jak ustrzec się przed powrotem do nałogu.
 • Nie pal!

  Nikotynizm
  Strona poświęcona paleniu tytoniu i jego szkodliwości - historia nałogu (od czasów Kolumba), motywy sięgania po papierosy, skład dymu tytoniowego, choroby wywoływane przez palenie; co roku w Polsce na choroby odtytoniowe umiera ponad 80 000 osób.
 • Cindi Poland - Rzuć palenie!

  Nikotynizm
  Wiadomości o nałogu tytoniowym i sposobach przezwyciężenia go oraz o korzyściach temu towarzyszących, a także o możliwych kłopotach i objawach odstawienia nikotyny, wskazania, porady. Ponadto na stronie znajdują się informacje o Polskim Programie CINDI oraz o kampanii tytoniowej 2000.
 • Poradnie antynikotynowe

  Nikotynizm
  Strona zawierająca listę ośrodków na terenie Warszawy zajmujących się poradnictwem antynikotynowym i prowadzących różnego rodzaju terapie antynikotynowe, krótkie omówienie stosowanych przez nie metod - farmakoterapia (plastry, tabletki, guma do żucia), terapia grupowa, akupunktura, refleksoterapia.
 • Tobbaco Factory S.A.

  Cygara
  Prezentacja firmy posiadającej ponad 200 letnia tradycję i doświadczenie założonej w 1770 roku fabryki cygar Johan Wilhelm von Eicken z Lubeki. Firma oferuje swoim klientom szeroką gamę cygar (dokładna ich prezentacja) i tytoniu fajkowego. Oprócz towarów na stronie także informacje o firmie i stosowanej w dniu dzisiejszym technologii.


Tu jesteś » Strona główna » Komputery i internet » Blogi » F

:: Fajka i jej tajemnice ::

Nasza ocena:
Adres: http://palenie-fajki.prv.pl

Kategorie:

Opis:

Strona www opisująca przyjemności płynące z palenia fajki. Przedstawia zdjęcia delektujących się tą czynnością ludzi, historię fajki oraz rodzaje tytoniu. Miłośnicy fajek mogą spotkać się w specjalnie przygotowanej, internetowej palarni.