Podobne strony

 • bikeBoard - centrum informacji turystycznej

  Turystyka rowerowa
  Propozycje tras rowerowych z całej Polski.
 • Festiwal Nauki

  Wydarzenia i imprezy
  Twórcy festiwalu chcą w przystępny sposób ukazać przydatność wiedzy oraz korzyści, jakie możemy uzyskać dzięki właściwemu jej rozwojowi. Na stronie program festiwalu oraz jego historia.
 • Catherine Zeta-Jones

  Catherine Zeta-Jones
  Steven Spielberg zobaczył ją w "Titanicu" i jako producent zarekomendował Catherine reżyserowi "Maski Zorro" Martinowi Cambellowi. Catherine została zaproszona na zdjęcia próbne... I od tamtej pory jej kariera nabrała kolorów. Na stronie znajdziesz biografię aktorki, filmografię, galerię zdjęć, tapety, wywiady oraz odnośniki.
 • Prawa człowieka - Andrzej Kremplewski

  Prawa człowieka
  Na stronie znajdziesz informacje o jej autorze, archiwum artykułów, fotografie oraz odsyłacze.
 • Helsińska Fundacja Praw Człowieka

  Prawa człowieka
  Oficjalna strona Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Informuje nas o programach realizowanych przez fundację, przy współpracy wielu organizacji pozarządowych. Fundacja przyjmuje także zgłoszenia łamania praw osób niepełnosprawnych. Na stronach znajdziesz również akty prawne, raporty i odsyłacze.


:: Krzysztof Łoziński ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.webfabrika.com.pl/lozinski

Kategorie:

Opis:

Jest zawodowym kierowcą ciężarówek, który w konkursie zorganizowanym przez Amnesty International i Fundację Batorego otrzymał nagrodę za opublikowane w "Gazecie Wyborczej" artykuły o łamaniu praw człowieka w Chinach. Tutaj zapoznasz się z jego artykułami.