Podobne strony

 • Baza danych wyższego szkolnictwa artstycznego w Polsce

  Serwisy informacyjne
  Baza obejmująca prywatne i państwowowe wyższe szkoły artystyczne, w tym: akademie muzyczne, akademie sztuk pięknych, wyższe uczelnie teatralne oraz filmowe. Znajdziesz tutaj dane teleadresowe, imprezy artystyczne, publikacje, stypendystów i laureatów konkursów artystycznych.
 • Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

  ASP
  Przedstawienie struktury uczelni (Wydział Malarstwa, Rzeźby, Rysunku, Architektury Wnętrz, Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, Form Przemysłowych, Filia ASP w Katowicach), zasady przyjęć na studia, także licencjackie, zarys dziejów uczelni, galeria.
 • Power Media

  Bazy danych
  Firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu bazodanowych serwisów i aplikacji wspierających działanie biznesu w Internecie. Na stronie znajdziesz pełną ofertę oraz przykładowe produkcje firmy.
 • Biuro RCS

  Usługi projektowania www
  Witryna firmy zajmującej się projektowaniem stron www na zamówienie. Znaleźć tu można cennik, ofertę itp.
 • Wirtualna Galeria Marka Durajskiego "Kolor 1"

  Galerie wirtualne
  Autor strony, absolwent łódzkiej ASP, prezentuje swoją twórczość malarską oraz graficzną. Obok obrazów wykonanych techniką tradycyjną, znajdziemy tu animacje i grafiki ekranowe.


:: Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.asp.lodz.pl

Kategorie:

Opis:

Strona koncentruje się na działalności dydaktycznej i usługowej Wydziału Form Przemysłowych, informacjach o kursie przygotowawczym z zakresu wzornictwa oraz o historii komputeryzacji ASP.