Podobne strony

 • Ekoczad

  Muzyka
  Do kupienia płyty i kasety z muzyką alternatywną i niezależna scena muzyczna (reggae, ska, hard core, punk, folk). Ponadto filmy video.
 • MTJ

  Firmy fonograficzne
  Oficjalna strona firmy MTJ. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę firmy, katalog i biografie artystów, zapowiedzi nowości płytowych.
 • Irish Pub

  Kluby, puby, kawiarnie
  Irlandzki pub położony w centrum Warszawy, w pobliżu Starego Miasta. Co wieczór muzyka na żywo w wykonaniu najlepszych kapel w Polsce i nie tylko (na stronie ich spis). Duża różnorodność piw z beczki. Firma organizuje imprezy stałe i okolicznościowe. Jej specjalność to: kawa "po irlandzku", "Bailey's", wspaniałe zakąski do piwa, różnorodność whisky, wiele gatunków piwa, najsmaczniejsze w Polsce irlandzkie piwa: Guiness i Kilkenny.
 • Szanty we Wrocławiu

  Wydarzenia, imprezy
  Wszystkie niezbędne informacje dotyczące festiwalu który odbył się w dniach 18-20.02.2000,oraz cieszących się ogromną popularnością koncertów z cyklu "Szanty w Tawernie",ponadto różne informacje żeglarskie.
 • Kącik Folkowy "Piwnica"

  Folk
  Witryna Kąciku Folkowego "Piwnica" w Poznaniu.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Muzyka » Folk

:: Foilk u Konadora ::

Nasza ocena:
Adres: http://folk.pl/

Kategorie:

Opis:

Znajdziecie tutaj sklepik z płytami i kasetami folkowymi i ludowymi, wydanymi głównie w Polsce, trochę wiadomości o kapelach, a niebawem o imprezach, które mają się odbyć.