Podobne strony

 • Wyższe Seminarium Duchowne oo. Franciszkanów w Krakowie

  Uczelnie teologiczne
  Strona Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Ordo Fratrum Minorum Conventualium - OFMConv.) prowadzących seminarium duchowne, które kształci magistrów teologii; przedstawienie duszpasterstw działających przy seminarium, grupy modlitewnej ruchu Rycerstwo Niepokalanej (Militia Immaculatae); linki o tematyce religijnej i franciszkańskiej .
 • Ordo Fratrum Minorum - Prowincja Matki Bożej Anielskiej

  Franciszkanie
  Historia zakonu Franciszkanów w Krakowie, dane kontaktowe innych klasztorów, informacje o Franciszkańskim Ośrodku Rekolekcyjno-Powołaniowym, seminariach duchownych oraz przewodnik po Sanktuariach Maryjnych.
 • PPH ELDEX-MEDICAL

  Produkcja leków
  Firma produkująca preparaty ziołowe według receptur księdza A.Cz. Klimuszko. Mieszanki ziołowe.
 • Festiwal Piosenki Ekologicznej Ekosong

  Muzyka chrześcijańska
  Oficjalna strona Festiwalu organizowanego przez Klasztor Zakonu Braci Mniejszych w Katowicach-Panewnikach; historia imprezy, plany kolejnej edycji, trochę o patronie (św. Franciszku), organizatorzy, zdjęcia, różne informacje.
 • MAITRI

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Celem powstania i działalność ruchu solidarności z ubogimi trzeciego świata jest próba odpowiedzi na wyzwanie, rzucane dziś każdemu człowiekowi przez cierpienie najbiedniejszych i niesprawiedliwość współczesnego świata. Jest to także próba wyrażenia chrześcijańskiej solidarności z najbiedniejszymi mieszkańcami ziemi. Charyzmatem ruchu jest praktyczna miłość do ludzi najbiedniejszych z biednych na całym świecie. Więcej wiadomości na temat samego ruchu, jego historii, zasadach członkostwa oraz wypowiedzi Matki Teresy i Św. Franciszka o pomocy najuboższym znajdziesz na stronie.


:: Wyższe Seminarium Duchowne oo. Franciszkanów w Łodzi ::

Opis:

Przedstawienie historii, zarządu i wykładowców Seminarium, działalności duszpasterskiej, działalności chóru, czasopisma "Nasze Życie", zespołu muzycznego "Pokój i Dobro", Instytutu Franciszkańskiego; informacje o tematyce studiów (Misjologia, Historia filozofii, Teodycea, Liturgika, Spowiednictwo, Teologia moralna, Filozofia Przyrody, Homiletyka, Liturgika, Prawo Kanoniczne itd.); ponadto odnośniki na temat warunków przyjęcia do Seminarium.