Podobne strony

 • Medicus Mundi Poland

  Instytucje
  Podstawowym celem fundacji jest organizowanie pomocy materialnej i personalnej dla ośrodków medycznych prowadzonych przez polskich misjonarzy w krajach rozwijających się oraz budowa nowych ośrodków i organizacja praktyk szkoleniowych w tropikach dla studentów medycyny.
 • Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona stowarzyszenia stawiającego sobie za cel zwiększenie zaangażowania przedsiębiorców w finansowanie celów społecznie użytecznych, popularyzację pożytków płynących z dobroczynności oraz wspieranie działań filantropijnych. Zawiera informacje o organizacji, planach, zorganizowanych przedsięwzięciach oraz Bank Informacji o Organizacjach Pozarządowych.
 • Klub Rotaract Warszawa Śródmieście

  Organizacje charytatywne
  Na stronie poznasz strukturę, historię i cele działalnosci organizacji Rotaract w Polsce i na świecie. Ponadto możesz zapoznać się ze składem zarządu warszawskiej filii, zobaczyć kilkanaście zdjęć z klubowego albumu i przeczytać relacje z wyjazdu Polaków z Rotary Zaventem w ramach rotariańskiego programu Poland Project II.
 • Rotary Club Bydgoszcz

  Organizacje charytatywne
  Ruch rotariański, zapoczątkowany w Chicago w 1905 roku, dotarł do Bydgoszczy w 1935 roku. Na stronie można poznać historię bydgoskiego klubu Rotary, cel działalności jednostki oraz zapoznać się z treścią czteropunktowego testu będącego sprawdzianem wszelkich stosunków międzyludzkich (i będącego szczególnie przydatnym w codziennej praktyce Rotarianina).
 • Chrześcijańska Służba Charytatywna Filia w Zduńskiej Woli

  Organizacje charytatywne
  Strona opisuje działalność charytatywną prowadzoną przez filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Zduńskiej Woli.


:: Inter-Agency Procurement Services Office ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.iapso.org/


Opis:

Anglojęzyczna strona organizacji obsługującej od strony logistycznej wszelakie programy i akcje podejmowae przez Narody Zjednoczone.