Podobne strony

 • Staszów - wczoraj i dziś

  Staszów
  Nieoficjalna strona miasta zawierająca wszystkie potrzebne informacje: aktualności, historię grodu, chat i listę dyskusyjną.
 • Serwis informacyjny branży poligraficznej

  Serwisy Informacyjne
  Na stronach serwisu znajdziesz informacje o targach, prasie poligraficznej, i instytucjach.
 • MediaLab

  Prezentacje multimedialne
  Agencja reklamowa i prepress studio prowadzi kompleksową obsługę reklamową instytucji oraz firm. Zajmuje się projektowaniem i realizacją. Świadczy usługi z zakresu przygotowalni poligraficznej. Przygotowuje publikacje książkowe, plakaty i zaproszenia, druki użytkowe, okolicznościowe, kalendarze i foldery. Tworzy prezentacje multimedialne firm i strony WWW.
 • Biznet Poland Ltd.

  Wydawnictwa informatyczne
  Firma Biznet opracowuje profesjonalne systemy multimedialne do prezentacji firm i instytucji, oferuje kompleksową obsługę w zakresie przygotowania serwisów WWW, świadczy usługi doradcze w zakresie sieci komputerowych, organizuje szkolenia (Unix, Networking, Internet), seminaria i pokazy. Biznet jest także wydawnictwem literatury komputerowej z zakresu informatyki sieciowej.
 • Opatów -Firmy i instytucje

  Katalogi firm
  Serwis biznesowy powiatu. Katalog instytucji oraz firm - alfabetyczny i branżowy. Ogłoszenia.


:: International Air Transport Organization ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.iata.org/


Opis:

Strona Międzynarodowej organizacji Transportu lotniczego, której misją jest wyznaczanie standardów i dbałość o bezpieczeństwo ruchu lotniczego we współpracy z zrzeszonymi przewoźnikami. Zamieszczono informacje o członkach, podejmowanych działaniach, a także o wydawnictwach organizacji, które można nabyć w internetowym sklepie.[ang]