Podobne strony

 • Ośrodek Badawczy Myśli Chrześcijańskiej UŁ

  Inne
  Witryna prezentuje kierownictwo i problematykę badawczą Ośrodka (relacje między kulturą, nauką a doktryną chrzescijańską, zagadnienia ewangelizacji, społeczna nauka Koscioła, problemy kosmologii, rola uniwersytetu we współczesnym społeczeństwie, pastoralne pisma Jana Pawła II).
 • Strona Religijna

  Inne
  Krótka charakterystyka religii świata, tekst konkordatu, biografia Jana Pawła II oraz informacje o jego wizycie w Toruniu.
 • Strona parafii św. Piotra Apostoła w Wadowicach

  Archidiecezja krakowska
  Historia i działalność parafii, oraz internetowa wersja miesięcznika "Przebudzenie".
 • Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu

  Archidiecezja krakowska
  Informacje o parafii, sanktuarium i kulcie MB Ludźmierskiej.
 • Amen - Zasoby internetowe ks. Wiesława Mroza

  Serwisy informacyjne
  Katalog chrześcijańskich stron WWW zawierający strony polskie i zagraniczne, wiele z nich posiada opisy. Podział na kategorie: Ojciec Święty Jan Paweł II, Instytucje Kościoła katolickiego w Polsce, Środki społecznego przekazu (media), Ruchy i wspólnoty religijne, Wydarzenia z życia Kościoła, Ważniejsze teksty, Inne strony katolickie (Programy komputerowe, Informacje o sektach, Muzyka religijna, Obrazki religijne, Różne strony katolickie). Na stronie również kazania autora strony, grafiki i humor kościelny.


:: Mały Przewodnik Katolicki ::

Opis:

Strona jest wirtualnym uzupełnieniem gazetowego wydania Małego Przewodnika Katolickiego. Przedstawia ciekawostki i najnowsze wieści z życia Kościoła i nie tylko, w Polsce i na świecie, przybliża dzieciom postać papieża Jana Pawła II (czy papież był urwisem?), relacjonuje spotkania z księdzem Janem Twardowskim. W galerii można zobaczyć zdjęcia z wizyty Ojca Świętego w Fatimie i pielgrzymki do Ziemii Świętej, a w internetowym kąciku „pod myszką” przeczytać o tym jak działają portale.