Podobne strony

 • Hełmofon project

  Sprzęt kolarski
  Strona poświęcona jest rowerom. Znajdziesz tu zarówno tematykę poświęconą sprzętowi i gadżetom kolarskim jak i wyprawom turystycznym. Oprócz tego znajdziesz tu porady jak dbać o swoje dwa kółka. Dla tych, którym jednoślady skradziono przeznaczony jest dział, w którym można zarejestrować swój rower w bazie umiesczonej na stronie.
 • motocross.com.pl

  Motocross, enduro
  Jest to pełny serwis poświęcony motocrossowi oraz rajdom enduro. Znajdziesz tutaj dużo świeżych informacji oraz aktualne tabele, podsumowania i wyniki z zawodów motocyklowych w Polsce i na Świecie (klasy 125, 250 i 500). Pomocną rzeczą z pewnością będzie zamieszczony program telewizyjny, czyli gdzie i co oglądać na ekranie. Na stronie także terminarze imprez krajowych i świtowych, mnóstwo zdjęć oraz sylwetki najwybitniejszych motocyklistów mc. i enduro.
 • Enduroman

  Motocross, enduro
  Na stronie autor opowiada o swoich motocyklowych szaleństwach oraz o swoim sprzęcie. Znajdziesz tutaj dużo zdjęć i chat.
 • XXXV Rajd Żubrów

  Strony rajdów
  Tegoroczny Rajd Żubrów to już 35-ta edycja tej prestiżowej imprezy. W tym roku organizatorami jest Automobilklub Krakowski i Szkoła Jazdy Subaru. Lista uczestników jest wyjątkowo długa i ciekawa. Choć wynik nie jest najważniejszy to z pewnością ciekawie zapowiada się rywalizacja startujących załóg. Na stronie znajdziesz szczegółowy regulamin, harmonogram oraz listę zgłoszeń.
 • trialz.w.pl

  Kolarstwo, rowery
  Strona poświęcona bardzo widowiskowej dyscyplinie kolarstwa górskiego - CykloTrialowi. Znajdziesz tu tajniki budowy roweru do trialu, rady dotyczące sprzętu i nauki trików a także najważniejsze linki...


:: FIM Fédération Internationale de motocyclisme ::

Opis:

Anglojęzyczna witryna Międzynarodowej Federacji Motocyklowej zawierająca informacje o organizacji: jej strukturze, członkach, władzach. Wszyscy miłośnicy wyścigów, trialu czy enduro znajdą tutaj kalendarz imprez, rankingi zawodników, tabele z rezultatami z ostatnich kilku lat, a także mnóstwo wiadomości na temat każdej z odmian sportów motocyklowych.