Podobne strony

 • Kuznicka - Lukomska, Wierzbicka-Dobrzynska Trade Mark & Patent Agency

  Rzecznicy patentowi
  Anglojęzyczna strona warszawskiej agencji zajmującej się rzecznictwem patentowym i ochroną znaków towarowych.
 • Kancelaria Patentowa inż.Ryszard Balwierz

  Rzecznicy patentowi
  Strona firmy patentowej oferującej swe usługi w dziedzinach takich jak: ochrona własności przemysłowej, wykonawstwo dokumentacji zgłoszeniowej do Urzędu Patentowego RP, zwalczanie nieuczciwej konkurencji. Zamieszczono słowniczek terminów z dziedziny ochrony własności intelektualnej, a także informacje o kancelarii i jej założycielu.
 • Kancelaria Patentowa

  Rzecznicy patentowi
  Wizytówka kieleckiej kancelarii patentowej.
 • Kancelaria Rzecznika Patentowego

  Rzecznicy patentowi
  Jeśli zamieżasz w najbliższym czasie opatentować swój wynalazek musisz znać procedurę, która pozwoli ci na jego zarejestrowanie. Tutaj znajdziesz informacje o tym na czym polega zadanie rzecznika patentowego, który udziela pomocy w takich kwestiach.
 • Kancelaria rzeczników patentowych - Patpol

  Rzecznicy patentowi
  Firma Patpol, która istnieje od 1996 roku, zajmuje się ochroną własności intelektualnej. W zakres jej usług wchodzi dodatkowo prowadzenie badań patentowych, ochrona udzielonych praw wyłącznych czy składanie wniosków o wspis do rejestru patentowego. Szczegółowe informacje na stronie.


:: Kancelaria Patentowa Dr inż. Andrzej Grząka ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.patent.prv.pl/

Kategorie:

Opis:

Strona rzecznika patentowego, który również zajmuje się działalnością dydaktyczną. Zamieszczono dane dotyczące towarów opatentowanych przez doktora, informacje o jego dokonaniach naukowych, a także najlepsze strony WWW studentów towaroznawstwa powstałe na zajęciach informatyki pod jego kierunkiem.