Podobne strony

 • Amii

  Filtry
  Producent i importer, który oferuje duży wybór filtrów i systemów oczyszczających wodę oraz wkładów wymiennych do filtrów a także testerów trzeźwości. Na stronie zdjęcia i opisy wszystkich oferowanych towarów, formularz zamówienia oraz ciekawostka - wirtualny tester trzeźwości, który na podstawie kilku danych wejściowych oblicza zawartość alkoholu we krwi.
 • Genova System Poland

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo proponuje w sprzedaży nowoczesne instalacje kanalizacyjne, wodociągowe i filtracyjne z tworzyw sztucznych oraz ekologiczne filtry do wody. Na stronie znajdziesz informacje o systemie Genova, porady, dane technologiczne, adresy przedstawicielstw.
 • KIM

  Składy budowlane
  Przedsiębiorstwo handlowe materiałami budowlanymi i instalacyjnymi. Posiada oddziały terenowe. Zajmuje się również kompletacją dostaw materiałów na potrzeby inwestorów. Przedstawiciel producentów filtrów do wody, zakładów ceramicznych, producentów instalacji sanitarnych i innych.
 • Aquafilter

  Filtry
  Oferta domowych filtrów do wody oraz sporo ciekawych informacji o wodzie jaką pijemy i jaką pić powinniśmy.
 • Gastro - profesjonalne urządzenia gastronomiczne

  Grillowanie
  Firma Gastro posiada wieloletnie doświadczenie w planowaniu i w wyposażaniu obiektów gastronomicznych. Zajmuje się wyposażaniem: grill barów, pizzerii, kawiarnii, restauracji i kuchni hotelowych w nowoczesne urządzenia gastronomiczne oraz wymianą urządzeń starych na nowe i energooszczędne. Poprzez duży i bezpośredni zakup urządzeń w renomowanych firmach europejskich, proponuje wyposażenie kuchni w każdej klasie cenowej. Gastro oferuje fachowe i bezpłatne doradztwo oraz indywidualną ofertę.


Tu jesteś » Strona główna » Firmy wg branży » AGD » Filtry

:: Aqua Service Poland ::

Nasza ocena:
Adres: http://zaza.wizytowka.pl/

Kategorie:

Opis:

Montaż urządzeń uzdatniających wodę.