Podobne strony

 • EGB Investments S.A.

  Wierzytelności
  Strona firmy szczycącej się wykupieniem 120 mln złotych długów w stosunku do kilkudziesięciu dłużników. Można tutaj znaleźć informacje o rodzajach wierzytelności, możliwościach ich sprzedaży, wyszukiwarkę ponad 73 tysięcy wierzytelności. Można dowiedzieć się czegoś więcej o firmie oraz najważniejszych wydarzeniach z jej życia.
 • Bank Zachodni WBK S.A.

  Banki
  Oferta Banku Zachodniego WBK skierowana jest do korporacji i akcjonariuszy, firm, klientów indywidualnych oraz studentów i młodzieży. Witryna zawiera pełną ofertę banku, listę placówek i bankomatów, wiadomości o grupie Banku Zachodniego WBK oraz serwis ekonomiczny, w którym znajdują się m.in. podstawowe dane makroekonomiczne. Na stronie ponadto zamieszczono poradnik, informacje o konkursach i promocjach, tabele kursów walut, opłat i prowizji oraz e-wnioski. Odwiedzający stronę banku będą mogli wybrać odpowiedni dla siebie profil, który ułatwi mu poruszanie się po witrynie.
 • Bank Bise - Faktoring

  Factoring
  Strona Banku, tłumacząca jak działa faktoring.
 • Istota faktoringu

  Factoring
  Na tej stronie dowiemy się co jest istotą faktoringu.
 • Handlowy-Heller S.A. - Usługi faktoringowe

  Factoring
  Witryna przedstawia firmę faktoringową świadczącą kompleksowe usługi w zakresie finansowania i obsługi wierzytelności. Strona prezentuje zakres usług oferowanych przez firmę, przedstawia istotę faktoringu.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia » Finanse » Factoring

:: FORIN ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.forin.pl/

Kategorie:

Opis:

Celem firmy jest pomoc klientom w pozyskiwaniu finansowania bieżącej działalności, a także w administrowaniu, dochodzeniu i inkasowaniu wierzytelności. Na stronie znajdziemy ważniejsze informacje na temat faktoringu, jego zalet, a także formularz zgłoszeniowy do firmy.