Podobne strony

 • Sąd Okręgowy w Suwałkach

  Sądy
  Na stronie ilustrowane zdjęciami aktualności z prac sądu oraz jego "nieformalnego" życia, numery telefonów Sądów Rejonowych Okręgu Suwalskiego oraz... dwie gry: "Kółko i krzyżyk" i "Gra w zapałki".
 • Al. Niepodległości 16

  Władza i polityka
  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Skierniewicach Piotr Świnoga oferuje wszechstronne wsparcie wierzycielom, których celem jest możliwie szybkie i komfortowe odzyskanie należności. Specjalizuje się w przeróżnych sprawach, między innymi dotyczących alimentów, a dzięki wielu latom doświadczenia podoła nawet w największym stopniu skomplikowanym przypadkom. Kancelaria Komornicza w Skierniewicach to miejsce, gdzie prawo jest bezwyjątkowo respektowane, zapewniając skuteczną egzekucję przy jednoczesnej optymalnej ochronie dłużnika. Wierzyciele według polskiego prawa w większości przypadków mają możliwość wyboru komornika, także spoza własnego rejonu. W tym celu w czasie składania wniosku o egzekucję należy załączyć do niego właściwe oświadczenie. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami zapraszamy na stronę internetową
 • Sawicka-Iwaniuk windykacja długów

  Ekonomia
  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie Joanna Sawicka - Iwaniuk zaprasza do skorzystania z kompetentnych usług i kontaktu z pracownikiem kancelarii, jaki odpowie na wszelkie pytania i pomoże przygotować wniosek o rozpoczęcie egzekucji należności. Propozycja skierowana jest do wszystkich wierzycieli, którzy chcą odzyskać należność szybki i skutecznie.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki » Sądy

:: Sąd Okręgowy i Rejonowy w Krośnie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.karpaty.pl/sadkr/

Kategorie:

Opis:

Odwiedzający tą stronę mogą poznać adresy podległych sądowi placówek rejonowych, galerie przedstawiającą nowy budynek instytucji, materiały opisujące systemy informatyczne wykorzystywane przez sąd.