Podobne strony

 • ART Centrum Naturalnych Terapii

  Yumeiho
  Centrum działa na terenie Rzeszowa, w swej działalności łączy naturalne metody leczenia z niekwestionowanymi osiągnięciami medycyny klasycznej - metoda Yumeiho (prawidłowe ułożenie miednicy), homeopatia, medycyna chińska, terapia kwiatowa, antynikotynowa, fitoterapia (ziołolecznictwo), konsultacje - kardiochirurgia, neurochirurgia, ortopedia; kursy - irydologii, homeopatii, medycyny chińskiej i metody Yumeiho.
 • Fitoterapia

  Produkcja leków
  Informacje dotyczące fitoterapia - czyli leczenia z zastosowaniem roślin leczniczych. Dziedzina ta jest jedną z najstarszych gałęzi medycyny konwencjonalnej, a nie (jak niektórzy sugerują) tak zwanej medycyna alternatywnej. Jest to uznana metoda terapii, równoważna z innymi stosowanymi przez współczesną naukę. Na stronie wykaz dostępnej literatury.
 • Reiki

  Medycyna niekonwencjonalna
  Strona o leczeniu metodą Reiki.
 • Immuterap - leczenie metodami medycyny niekonwencjonalnej

  Inne
  Metoda oparta jest na zasadzie uzupełniania energii przez terapeutę u objętego terapią, wyrównując jej niedobór do poziomu genetycznego stanu, czyli pełnego wymiaru potrzeb organizmu, do pokonania choroby. Te i jeszcze wiele innych informacji dotyczących skuteczności, korzyści, efektów oraz dostępności znajdziesz na stronie poswięconej terapii.
 • Arisaress

  Medycyna niekonwencjonalna
  Tutaj znajdziesz adres gabinetu, w którym wykorzystuje się z niekonwencjonalne metody wspomagania zdrowia.


:: Vilcacora - żyj dłużej ::

Opis:

Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące miesięcznika poświęconego zdrowiu i medycynie naturalnej. Możesz poszperać w numerach archiwalnych, a także sięgnąć po wydanie aktualne. Masz również możliwość zaprenumerowania pisma.