Podobne strony

 • EURONIT

  Ceramika budowlana
  Firma jest filią zachodniego producenta dachówek, płytek podłogowych i elewacyjnych z włóknocementu. Na stronie zamieszczono rekomendacje oferowanego produktu i opis jego walorów użytkowych oraz katalog podstawowego asortymentu.
 • IBF Bolesławiec

  Ceramika budowlana
  Firma produkuje dachówki betonowe, kostkę brukową i elementy uzupełniające jak kominki wentylacyjne, świetliki, folie paraprzepuszczalne. Na stronie cennik wyrobów, katalog dachówek i dane kontaktowe.
 • Ruppceramika

  Ceramika budowlana
  Spółka produkuje szeroki asortyment dachówek i elementów ozdobnych. Na stronie katalog modeli, zdjęcia, opisy techniczne a także rys historii zakladu i adresy kontaktowe.
 • Kaflarnia

  Ceramika budowlana
  Fabryka Ceramiki Budowlanej zajmuje się produkcją akcesorów ceramicznych służących do wykończenia dachów pokrytych dachówką połaciową, galanterii ceramicznej służącej do wykończenia ogrodzeń z cegły klinkierowej, dachówki ręcznie formowanej oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów do dachówki. Ponadto firma zajmuje się odtwarzaniem tradycyjnych wzorów dachówek oraz produkcją różnego rodzaju elementów na potrzeby architektów i konserwatorów zabytków.
 • Rombud

  Dachy, kominy
  Zakład specjalizuje się w pokryciach dachowych, remontach dachów oraz nadbudowach. W ofercie usług proponuje wykonawstwo placów zabaw i więź dachowych.


:: Mabud - Nowoczesne Pokrycia Dachowe ::

Opis:

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w pracach dekarskich zarówno w zakresie remontów jak i inwestycji. Wykonuje kompletne dachy obiektów przemysłowych budowli zabytkowych, domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej i osiedli mieszkaniowych oraz jest autoryzowanym dystrybutorem najwiekszych producentów pokryć dachowych.