Podobne strony

 • Galileo Site

  Porady
  Na stronie znajdziesz dużo materiałów na temat muzyki (teksty piosenek Dżemu) oraz mnóstwo informacji przydatnych dla każdego miłośnika komputerów.
 • To i Owo na pl.comp.os.win95

  Porady
  Zgrupowanie w jednym miejscu rozwiązania problemów związanych z obsługą sprzętu komputerowego i działaniem programów komputerowych. Autor zamieścił na stronie najczęściej zadawane pytania jakie przychodzą na listę dyskusyjną pl.comp.os oraz najbardziej precyzyjne odpowiedzi udzielane przez licznych internautów.
 • Polska wersja

  Porady
  Polskojęzyczne informacje na temat kilku bardziej znanych programów share i freewareowych, część z nich można ściągnąć bezpośrednio ze strony.
 • Stop lamerom

  Porady
  Witryna na której znaleźć można porady jak zrobić kawał mniej zaawansowanym użytkownikom komputerów.
 • Korespondencja seryjna

  Porady
  Studentka dziennikarstwa UW omawia sposób tworzenia baz danych w programach Word i Excel, wykorzystywanych później do przygotowywania listów seryjnych.


:: CarelDraw ::

Opis:

Na stronie znajduje się opis jednego z najbardziej popularnych programów do tworzenia grafiki wektorowej. Celem autora jest przybliżenie tego ciekawego narzędzia i omówienie podstawowych sposobów tworzenia grafiki. Witrynę można traktować jako instrukcję obsługi dla początkujących użytkowników Corela.