Podobne strony

 • Foksterier szorstkowłosy Hodowla Abdank

  Hodowla
  Strona o foksterierach szorstkowłosych w hodowli Abdank zawierająca zdjęcia, rodowody, osiągnięcia i informację o szczeniętach w hodowli. Ponadto historia powstania rasy oraz jej wzorzec.
 • Hodowla Etruria

  Hodowla
  W hodowli znajdują się dwie sznaucerki miniaturowe p&s oraz reproduktor doberman. Pozna informacjami o hodowanych psach na stronie znajdziesz podstawowe informacje o rasach: sznaucer miniaturowy oraz doberman.
 • Zwiazek Kynologiczny w Polsce

  Organizacje i związki
  Na sromie znajdziesz polskie nazewnictwo ras psów wg. grup, wzorce ras polskich z krótką charakterystyką i zdjęciem przedstawiciela rasy. Wchodząc na tę stronę można dowiedzieć się również o terminach wystaw oraz znaleźć adresy terenowych ZKwP.
 • Hovawart

  Hovawart
  Na stronie znajdziesz historię rasy oraz krótki opis ze zdjęciem jej przedstawiciela Vasco.
 • Rhodesian Ridgeback

  Rhodesian Ridgeback
  Witryna poświęcona jest informacjom dotyczącym psów rasy rhodesian ridgeback. Autorka strony ma nadzieję pomóc miłośnikom psów innych ras, którzy nie wiedzą, jak znaleźć drogę do najlepszego hodowcy, bądź najlepszego przedstawiciela rasy, o co pytać i czego szukać. Na stronie znajdziesz wzorzec tej rasy, dowiesz się również o terminach wystaw. Strona prowadzona jest również w wersji angielskiej.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta » Psy » Hodowla

:: Molosser Club ::

Opis:

Na stronach hodowli psów rasowych znajdziesz informacje o psach czterech różnych ras: Tosa-Inu, Dog de Bordeaux, Fila Brasileiro i Bullmastiff.

Słowa kluczowe: