Podobne strony

 • Estrada i Studio

  Prasa muzyczna
  Miesięcznik adresowany jest do każdego, kto miał, ma lub będzie miał czynny kontakt z muzyką. Pismo pokazuje nie tylko jak i na czym się gra, ale też zawiera liczne informacje dotyczące oświetlenia i nagłośnienia oraz pracy studyjnej.
 • Świat Gitary Klasycznej i Akustycznej

  Prasa muzyczna
  Dwumiesięcznik skierowany jest do szerokiego kręgu odbiorców muzyki gitarowej klasycznej i akustycznej. Zawiera m.in. ponad dwadzieścia stron nut aktualnych przebojów i kompozycji klasycznych. Ponadto warsztaty muzyczne, reportaże, wywiady, aktualności, testy instrumentów, recenzje.
 • MPG Dystrybutor Sprzętu Muzycznego

  Gitara, bas
  Witryna dystrybutora sprzętu muzycznego - Marshall. Znajdziemy tutaj informacje o sprzęcie gitarowym, kolumnach oraz różnych akcesoriach.
 • dr Malcolm - strona prywatna

  Metal
  Serwis zawiera różne informacje dotyczące muzyki metalowej. Można tutaj również znaleźć tabulatury oraz informacje o gitarze.
 • Metallica and nothing else matters

  Metallica
  Strona powstała, aby dostarczyć potencjalnym czytelnikom kompletnej wiedzy o zespole, jego przeszłości oraz aktualnych trasach koncertowych.


:: Ćwiczenia i Podkłady Gitarowe ::

Opis:

Autor zamieścił na stronie ćwiczenia dla początkujących gitarzystów oraz podkłady. W nauce z pewnością pomoże fakt, iż można wcześniej posłuchać tego, co chcemy poćwiczyć.