Podobne strony

 • Readresacja poczty i stron WWW

  Darmowe aliasy
  Możliwość przemianowania swojego dotychczasowego adresu e-mail lub strony www na inny, bardziej atrakcyjny (łatwiejszy do zapamiętania).
 • Prv.pl

  Darmowe aliasy
  System rejestrowania darmowych domen (aliasów) do istniejących już stron internetowych dzięki czemu można zamienić długi i skomplikowany oryginalny adres na krótszy i łatwiejszy do zapamiętania. Serwis umożliwia: rejestrację i utrzymanie domeny o adresie: nazwa.prv.pl; maskowanie rzeczywistego URL-a; definiowania do 4 aliasów pocztowych; zliczanie wywołań domeny; powiadamianie o nadejściu poczty przez telefon GSM; automatyczne umieszczenie w spisie domen; głęboki aliasing (np. http://www.twoja-domena.prv.pl/katalog/plik.html); obsługę znaczników oraz proste zarządzanie domeną.
 • Serwis VEL.PL

  Darmowe aliasy
  Na stronie znajduje się oferta dotycząca rejestracji darmowych subdomen w domenie vel.pl i innych.
 • XO.pl - Serwer darmowych kont dla Małych Firm

  Usługi projektowania www
  Serwis XO.pl należący do Agencji Reklamowej MarcoPOLO2000 pragnie dać szansę na posiadanie firmowej strony i adresu poczty elektronicznej bezpłatnie każdej małej firmie.
 • Katalog Stron: Aliasy: Toplista - XBR.PL

  Katalogi stron www
  Otwarty katalog stron internetowch SEO - XBR.PL. Szeroki wybór tematyczny i linki bezpośrednie. Dodawanie stron za darmo.


:: TopNames ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.topnames.top.pl/

Kategorie:

Opis:

Systemem umożliwiający bezpłatne zarejestrowanie i utrzymywanie własnej domeny, zamieniając posiadany adres WWW lub e-mail na bardziej przejrzysty i łatwiejszy do zapamiętania. Użytkownik może zarejestrować domeny o postaci: nazwa.tonet.pl lub www.nazwa.tonet.pl. W przypadku poczty alias ma postać nazwa@topnet.pl (do przekierowywanej poczty nie są dołączane żadne reklamy). Po zarejestrowaniu w systemie swojej strony w czasie jej otwierania wyświetla się okienko reklamowe typu pop-up (można się go pozbyć po dokonaniu jednorazowej opłaty).

Słowa kluczowe: