Podobne strony

 • Ośrodek Badawczy Myśli Chrześcijańskiej UŁ

  Inne
  Witryna prezentuje kierownictwo i problematykę badawczą Ośrodka (relacje między kulturą, nauką a doktryną chrzescijańską, zagadnienia ewangelizacji, społeczna nauka Koscioła, problemy kosmologii, rola uniwersytetu we współczesnym społeczeństwie, pastoralne pisma Jana Pawła II).
 • Teatr Strefa Ciszy

  Teatry
  W chwili gdy powstał (a był to rok 1993) został uznany za teatralny manifest dla pokolenia urodzonego w latach 70-tych. Był też sygnałem, że oto po chudych latach osiemdziesiątych, zdominowanych przez zbuntowanych rockmanów, gwałtownie rozprawiających się ze społeczną rzeczywistoscią stanu wojennego w Polsce, przyszedł znów czas na młody, alternatywny teatr... Tu zapoznasz się z jego historią, spektaklami oraz obejrzysz zdjęcia.
 • Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Rzeczypospolitej Polskiej

  K. Adwentystów Dnia Siódmego
  Oficjalna strona Kościoła. Jest tu bardzo bogaty zbiór informacji o wierze, historii, strukturze i działaniach kościoła w Polsce i na świecie.
 • Kościół Zielonoświątkowy - Zbór Arka w Gliwicach

  Kościół Zielonoświątkowy
  Działalność i życie codzienne zboru wraz z ciekawymi artykułami i świadectwami.
 • Katecheta

  Wydawnictwa religijne
  Miesięcznik poświęcony katechezie, wychowaniu religijnemu i nowej ewangelizacji (katecheza, metody, relacje, scenariusze, recenzje) - nie tylko dla katechetów. Na stronie bogate i wygodne w obsłudze archiwum numerów sięgające 1998 oraz cennik i warunki prenumeraty.


:: Centrum Misji i Ewangelizacji ::

Opis:

Na stronach można znaleźć wiele informacji na temat działalności Centrum, informacje o Szkole Biblijnej, Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie, Kwartalnika Misyjnego "Warto" i Teatru "Exodus 3,14". Można także zapisać się na kursy biblijne.