Podobne strony

 • Jezuickie Osrodki Rekolekcyjne w Polsce

  Rekolekcje
  Pełny i aktualizowany spis domów oraz ośrodków rekolekcyjnych w Polsce oferujących: Rekolekcje Ignacjańskie (Ćwiczenia Duchowne), sesje, kursy i seminaria.
 • Wiatr - Chrześcijański Tygodnik Informacyjny

  Wydawnictwa religijne
  Gazeta "Wiatr" jest pismem chrześcijańskim i ma charakter międzywyznaniowy. Jej celem jest dostarczanie szeroko pojętej informacji o Kościele w Polsce i za granicą. Redakcja pragnie dzielić się dobrymi nowinami o tym, co Bóg czyni dziś w życiu wierzących oraz na misjach i ewangelizacjach. Na stronie: nowiny, komentarze, przykłady wiary, opowiadania, terminarz.
 • Niedziela - Tygodnik Katolicki

  Wydawnictwa religijne
  Tygodnik katolicki, zawiera serwis informacyjny z życia kościoła w Polsce i na świecie, aktualne komentarze, wywiady i artykuły o tematyce religijnej, społecznej i kulturalnej. Strona zawiera m.in.: katechezy papieskie, gorące sprawy, artykuły czytelników, człowiek i kultura, wiadomości z Polski, ze świata i z Watykanu. Również oferta wydawnictwa.
 • ŻYCIE O(d)ŚRODKA

  Wydawnictwa religijne
  Niezależna gazeta wydawana przy Ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Na stronie wszystkie numery pisma.
 • Prymas Stefan Wyszyński

  Ludzie kościoła
  Na witrynie internetowej poświęconej kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu można znaleźć ważne fakty z życia Prymasa Tysiąclecia, jego cytaty (oczywiście nie wszystkie) oraz tekst modlitwy o beatyfikację kardynała.


:: Koinonia ::

Nasza ocena:
Adres: http://koinonia.to.jest.to

Kategorie:

Opis:

Baza zawierająca informacje o polskich wspólnotach religijnych.