Podobne strony

 • Klub Zdobywców Korony Gór Polskich

  Turystyka górska
  Strona prezentuje ideę 'korony gór Polski', zawiera regulamin klubu i wykaz szczytów wchodzących w skład 'korony'.
 • Pałac w Krześlicach

  wielkopolskie
  Pałac w Krześlicach to elegancki i stylowy hotel, centrum konferencyjne oraz Ośrodek Szkolenia Językowego w murach pięknie odrestaurowanego neogotyckiego pałacu.
 • ATJ Lingwista

  Biura podróży
  Zagraniczne kursy językowe. Oferta obejmuje niemiecki, francuski i angielski. Tego ostatniego możesz się uczyć w różnych miejscach na Ziemi.
 • Szkoła Języka i Kultury Polskiej UŚ w Katowicach

  Inne
  Witryna szkoły prowadzącej Podyplomowe Studium Nauczania Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego, w ofercie także nauka języka polskiego - kursy wakacyjne, intensywne, semestralne; prezentacja wydawnictw, informacje o turnieju tłumaczy, pracownikach i dyrekcji szkoły, aktualnościach.
 • Wydział Polonistyki UW

  Filologie
  Witryna omawia historię i strukturę Wydziału (Instytuty: Literatury, Kultury oraz Języka Polskiego, Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców "Polonicum", Językoznawstwa Ogólnego i Bałtystyki, Filologii Słowiańskiej oraz Klasycznej), działalność własnego wydawnictwa, zasady rekrutacji i przebieg studiów na poszczególnych kierunkach i specjalnościach (filologia polska, filologia słowiańska, filologia klasyczna, filologia bałtycka, kulturoznastwo), działalność samorządu studenckiego .


:: Słownik Informatyczny ::

Opis:

Słownik informatyczny angielsko-polski; pozwala oprócz tłumaczenia na odnalezienie synonimów, sprawdzanie pisowni