Podobne strony

 • Kina w Szczecinie

  Repertuary kin
  Znajdziesz tu repertuar szczecińskich kin (Colosseum, Delfin, Kontrasty, Kosmos, Pałacowe, Pionier oraz Zamek).
 • Encyklopedia Galactica

  Serwisy informacyjne
  Obszerny zasób informacji o naszym układzie słonecznym i nie tylko...
 • Zakład Fizyki Słońca CBK PAN - Wrocław

  PAN
  Witryna zawiera informacje o wrocławskim oddziale Centrum Badań Kosmicznych w strukturach Polskiej Akademii Nauk - ZFS jest wyspecjalizowaną, dynamicznie rozwijającą się jednostką naukową zajmującą się problemami Słońca, przedstawiona jest krótka historia Zakładu, eksperymenty i projekty badawcze (Resik, Interball, Diogeness i inne), pracownicy, ich bieżące osiągnięcia i publikacje oraz adresy stron www związanych z tematyką badań.
 • Magazyn ufologiczny UFO

  Prasa paranaukowa
  Krótka prezentacja treści bieżącego numeru pisma dla miłośników UFO, spis wszystkich numerów, prezentacja książek i filmów sprzedawanych przez wydawnictwo, informacje o prenumeracie i zamawianiu a także wybrane artykuły w całości.
 • Astronomia

  Serwisy informacyjne
  Strona prywatna poświęcona wszechświatowi. Znajdziesz tu między innymi wiele informacji na temat Układu Słonecznego i wszystkich jego planet, Księżyca i jego faz, wypraw kosmicznych, powstania Ziemi i wszechświata, komety Halley'a i innych, a wszystko opatrzone super zdjęciami. Do ściągnięcia również kilka prostych gier freeware.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Film » Kina

:: Kino Kosmos ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kinokosmos.pl

Kategorie:

Opis:

Katowickie kino dysponuje systemem Dolby Stereo. Znajdziesz tutaj informacje o repertuarze, a także zarezerwujesz bilety przez internet.