Podobne strony

 • PPUH Consensus Sp. z o.o.

  Gastronomia
  Oferta cateringu, organizacji imprez okolicznościowych oraz prowadzenia stołówek i innych punktów żywienia zbiorowego w zakładach pracy.
 • Orbis Travel

  Biura podróży
  Na stronach Orbis Travel można znaleźć programy imprez, ofertę dla turystów, opisy hoteli oraz informacje o temperaturach w krajach, w których firma organizuje wypoczynek. Dodatkowo dla chcących wyjechać na wakacje nie przepłacając, oferty last minute.
 • Rock House - Agencja Impresaryjno Artystyczna

  Inne
  Agencja zajmuje się produkcją przedsięwzięć dla stacji telewizyjnych i radiowych, organizacją tras koncertowych w kraju i za granicą, a także kampanii promocyjnych zespołów rockowych.
 • Restauracja Niku

  Restauracje
  Na stronie znajdziesz menu restauracji oraz informacje o działających w Centrum Rekreacji klubie fitness i kręgielnii. Restauracja proponuje kompleksową organizację imprez, obsługę bankietów oraz organizację spotkań i prezentacji.
 • Fundacja "Sportowcy dla życia"

  Organizacje charytatywne
  Zadaniami Fundacji i wspierających ją sportowców są popularyzacja idei honorowego krwiodawstwa w formie najlepiej odpowiadającej dzisiejszym standardom, oraz zakup 50 ruchomych stacji pobierania krwi – autobusów i ambulansów. Na stronie znajdziesz informacje o fundacji, sponsorach i krwiodastwie oraz aktualności i listy referencyjne.


Tu jesteś » Strona główna » Sport » Szkoły sportowe

:: Fundacja Wspierania Szkół Sportowych ::

Opis:

Strona fundacji, która ma na celu głównie wspomaganie inicjatyw szkolnych w zakresie rozpowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży oraz organizowanie masowych imprez sportowych. Oprócz celów i zadań organizacji znajdziesz tu tematyczną galerię zdjęć.