Podobne strony

 • Expert Media

  Monitoring
  Firma zajmuje się monitoringiem reklam telewizyjnych, radiowych, prasowych, archiwum reklam, program zarządzający danymi.
 • m3m.pl

  Monitoring
  Monitoring, systemy kamerowe, kamery, cctv, serwery, sieci, tworzenie stron WWW
 • Wyszukali.pl - analiza semantyczna w internecie

  Monitoring
  Nowoczesne rozwiązania IT dla badań i analiz marketingowych. W oparciu o algorytmy sieciowe, analizę semantyczną i sieci społeczne tworzymy narzędzia do badania społeczności wirtualnych, analizy marki i rynku oraz lokalizacji grup docelowych i trendsetterów w internecie.


:: AGP Polska ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.agb.com.pl/

Kategorie:

Opis:

Witryna polskiego oddziału AGB Group - firmy zajmującej się badaniami telemetrycznymi oglądalności stacji telewizyjnych (do pomiarów zachowań audytorium telewizyjnego stosuje się mierniki telemetryczne generacji TVM-2, które instalowane we wszystkich odbiornikach znajdujących się w gospodarstwie domowym, rejestrują kanały jakie są odbierane na danym telewizorze oraz informacje o członkach rodziny). Wyniki badań pomagają precyzyjnie określić zakres działań reklamowych w mediach dostosowując je do oglądalności. Na stronie nowości z dziedziny telemetryki; oferta firmy związana z monitoringiem programów i bloków reklamowych w TV (TVP1, TVP2, Polsat, TVN, Nasza TV, Polsat2, Polonia 1, WOT, C+); programy do analizy danych telemetrycznych oraz dane telemetryczne na temat oglądalności programów TV i wydatków na reklamę. Strona dostępna w języku polskim i angielskim.