Podobne strony

 • Wypoczynek w Polsce - mitnet.pl

  Serwisy informacyjne
  Ogólnopolska baza danych hoteli, ośrodków wczasowych oraz pensjonatów, gdzie w prosty sposób wyszukać można interesujące nas obiekty.
 • Krynica

  Krynica
  Praktyczne informacje o ofercie turystycznej i kulturalnej miasta. Znajdziesz tu m.in. bogatą ofertę miejsc noclegowych. Warto odwiedzić tę stronę.
 • Krynica

  Krynica
  Informacje o ofercie turystycznej i kulturalnej miasta oraz ważniejsze adresy.
 • Ośrodek Rehabilitacyjny i Opiekuńczy Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety we Wleniu

  Sanatoria i uzdrowiska
  Znajdziesz tutaj ogólne informacje dotyczące Ośrodka Rehabilitacyjnego i Opiekuńczego Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety we Wleniu.
 • PP "Uzdrowisko Lądek - Długopole", Oddział w Długopolu Zdroju

  Sanatoria i uzdrowiska
  W słonecznej dolinie Nysy Kłodzkiej u stóp Gór Bystrzyckich położone jest Uzdrowisko Długopole Zdrój. Miejscowość posiada łagodny, podgórski, średniobodźcowy klimat. Placówka jest czynna przez cały rok. Ze strony dowiemy się także o cenach i terminach turnusów.


:: Ośrodek Wczasowo-Leczniczy Węgiel Brunatny ::

Opis:

Ośrodek usytuowany jest w parku nadmorskim w odległości 100 m od plaży w strefie uzdrowiskowej. Sanatorium zajmuje się leczeniem i profilaktyką osób ze schorzeniami: narządu ruchu i reumatycznymi, układu krążenia, dróg oddechowych, przemiany materii (otyłość) i nerwic. Obiekt jest w pełni przystosowany do obsługi gości niepełnosprawnych.