Podobne strony

 • Bronzo s.c.

  Reklama zewnętrzna
  Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe w zakresie: liternictwa z brązu i mosiądzu oraz liternictwa reklamowego, elementów z brązu i mosiądzu oraz płyt mosiężnych, oryginalnych własnych modeli odlewniczych, usług modelarskich, doradztwa technicznego.
 • Postdata S.A.

  Dla przedsiębiorstw
  Firma oferuje oprogramowanie wspierającej rozwój informatyki w placówkach pocztowych. Dodatkowo w ofercie znajdują się usługi związane z instalacją sieci logicznych i energetycznych dostawy sprzętu komputerowego i urządzeń specjalistycznych, testowanie sprzętu komputerowego oraz szkolenia. Szczegółowe informacje o produktach i usługach, a także zbiór tapet systemowych z logiem firmy oraz klub użytkowników systemu "Poczta Gdańsk" na tej stronie.
 • MBS Wrocław

  Składy budowlane
  Dystrybutor wielu europejskich producentów materiałów budowlanych oraz członek założyciel PSB i PSBD. Firma kompletuje dostawy materiałów, prowadzi doradztwo techniczne, służy transportem, organizuje szkolenia dla wykonawców oraz projektantów. W witrynie cennik oraz oferta materiałów i informacje o działalności firmy.
 • INVEX

  Ekspertyzy
  INVEX zajmuje się doradztwem ekonomicznym i prawnym, ekspertyzami budowlanymi, a także usługami w tym zakresie m.in. w ramach Kancelarii Prawnej INVEX, która specjalizuje się w sprawach gospodarczych, podatkowych, spółdzielczych i celnych.
 • Cafe internet

  Dystrybutorzy sprzętu
  Budowa sieci komputerowych, zakładanie stałego dostępu do internetu indywidualnym odbiorcom oraz firmom, sprzedaż sprzętu komputerowego i akcesoriów, doradztwo techniczne, szkolenia, archiwizacja danych na płytach CD, skanowanie, drukowanie oraz inne usługi.


:: Maszyny Wilhema Muellera Sp. z o. o. ::

Opis:

Prezentacja spółki, która świadczy następujące usługi: projektuje, konstruuje, remontuje, modernizuje, serwisuje i sprzedaje maszyny i urządzenia elektryczne; zajmuje się doradztwem technicznym; wynajmuje samochody specjalistyczne. Firma posiada również w ofercie specjalistyczne urządzenia wykorzystywane w tzw. crash-testach samochodów osobowych.