Podobne strony

 • Siostry Niepokalanki - Sanktuarium - szkoły

  Zakony żeńskie
  Siostry Niepokalanki, opiekunki Sanktuarium N.M.P. Jazłowieckiej prowadza licea ogólnokształcące, szkoły podstawowe i przedszkola. Założycielka - błogosławiona Marcelina Darowska. Na stronie: zgromadzenie, sylwetka założycielki, myśli i modlitwy, system wychowawczy, oferta wydawnictw i prezentacja zbiorów, rekolekcje dla nauczycieli, wydarzenia, listy, ciekawostki.
 • s. Faustyna Kowalska

  Ludzie kościoła
  Oficjalna strona Siostry Marii Faustyny Kowalskiej: Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, galeria zdjęć (Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, Święto Miłosierdzia Bożego), dzienniczek siostry Faustyny, Dorota Segda - wykonawczyni głównej roli w filmie "Faustyna", księga intencji oraz forum dyskusyjne.
 • Św. Faustyna

  Święci i błogosławieni
  Strona poświęcona Św. Faustynie. Znajdziesz tam jej życiorys, Obraz Bożego Miłosierdzia, koronkę do Miłosierdzia Bożego i inne.
 • Siostra Faustyna i Fryderyk Nietzsche

  Dokumenty
  Między błogosławioną siostrą Faustyną a Fryderykiem Nietzsche jest tylko to podobieństwo, że obydwoje mówili o miłosierdziu, bo poza tym są same różnice. Z cyklu Ksiądz na manowcach rozważania ks. profesora J. Tischnera na temat resentymentu, miłości i litości.
 • Mały Przewodnik Katolicki

  Prasa chrześcijańska
  Strona jest wirtualnym uzupełnieniem gazetowego wydania Małego Przewodnika Katolickiego. Przedstawia ciekawostki i najnowsze wieści z życia Kościoła i nie tylko, w Polsce i na świecie, przybliża dzieciom postać papieża Jana Pawła II (czy papież był urwisem?), relacjonuje spotkania z księdzem Janem Twardowskim. W galerii można zobaczyć zdjęcia z wizyty Ojca Świętego w Fatimie i pielgrzymki do Ziemii Świętej, a w internetowym kąciku „pod myszką” przeczytać o tym jak działają portale.


:: Błogosławiona Siostra Faustyna ::

Opis:

Na stronie znajdziesz zdjęcia obrazów Jezusa Miłosiernego, tekst modlitwy i nowenny do Miłosierdzia Bożego, ilustrowany życiorys siostry Faustyny oraz informacje o filmie w reżyserii K. Łukaszewicza "Faustyna".