Podobne strony

 • Ruch Światło-Życie - Archidiecezja Warszawska

  Ruchy katolickie
  Strona ruchu religijnego w Warszawie.
 • Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

  Ruchy katolickie
  DADP jest modlitwą w obronie poczętego życia, osobistym wypełnianiem Jasnogórskich Ślubów Narodu, pomocą dla osób cierpiących z powodu grzechu aborcji. Na stronie: fragment ślubów, formuła przyrzeczenia, pytania i odpowiedzi.
 • Ruch Światło - Życie Diecezji Warszawsko-Praskiej

  Ruchy katolickie
  Na stronie ruchu religijnego: poszczególnych stany życia uczestniczące w Ruchu, informacje o osobach odpowiedzialnych za Ruch w diecezji, wspólnotach parafialnych oraz ich adresy i możliwości kontaktu z nimi, inicjatywy Ruchu, aktualności i ogłoszenia - kalendarium diecezjalne Ruchu oraz bieżące wiadomości i zapowiedzi wydarzeń.
 • Komunia i Wyzwolenie

  Ruchy katolickie
  Ruch Komunia i Wyzwolenie zrodził się we Włoszech w 1954r. z doświadczenia wiary ks. Luigi Giussaniego. Jego włoska nazwa brzmi "Comunione e Liberazione" (CL). Genezy tego ruchu kościelnego można się doszukać w odkryciu przez ks. Giussaniego faktu, że "Słowo stało się Ciałem". Na stronie zdjęcie założyciela oraz kilka podstawowych informacji o Ruchu.
 • Grupa "Przestrzeń Słowa"

  Ruchy katolickie
  Grupa "Przestrzeń Słowa" działa pod auspicjami reaktywującej się Sekcji Filozoficznej PTT. Celem grupy jest propagowanie i rozwijanie szeroko pojętej humanistyki chrześcijańskiej, a przede wszystkim stworzenie płaszczyzny spotkań dla chrześcijan specjalistów różnych dziedzin. Na stronie: teksty oraz ludzie grupy.


:: Szkoła Nowej Ewangelizacji ::

Opis:

Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej św. Jana Umiłowanego Ucznia (S.N.E.) jest katolicką szkołą kerygmatyczną o charakterze krajowym ze szczególnym ukierunkowaniem na Diecezję Toruńską, podlegającą Biskupowi Ordynariuszowi Diecezji Toruńskiej. Prowadzi wiele kursów ewangelizacyjnych i zainicjowała kilka ośrodków Nowej Ewangelizacji. Na stronie wszystko na temat historii i obecnej działalności.

Słowa kluczowe: