Podobne strony

 • Łączka Zajączka

  Kawały
  Superbogaty serwis rozrywkowy: kupa śmiesznych tekstów (np.: humor informatyczny, prawa Murphy'ego, pamiętniki, koty), kolekcja jajcarskich obrazków (informatyczne i inne), nietypowe testy IQ, bajki, cytaty, loga Windows, stereogramy, Garfield, grafiki Borisa Valleyo i wiele, wiele innych. Jeśli masz ochotę na chwilę rozrywki, to zapraszam.
 • Kroniki rejsów Mazurskich od '95-'98

  Opisy rejsów
  Corocznie spisywane kroniki rejsów kilku jachtów po mazurskich jeziorach.
 • Wydawnictwo Książkowe Twój Styl

  Wydawnictwa
  Wydawca pięknych albumów, leksykonów, pamiętników, literatury pięknej i poradników. Najbardziej znane serie wydawnicze to Wielkie Księgi, Leksykony, seria pamiętników i w Kolorze sepii oraz zapoczątkowana seria Po co nam? Wirtualny sklep wydawnictwa zaprasza do zakupów.
 • Blog Chlipalski

  Internetowe pamiętniki
  Blog Chlipalski, to jeden z polskich pamiętników internetowych. Autor przedstawia internautom swój blogger, a w nim przeróżne myśli, które "chodzą" mu po głowie. Ponadto znaleźć tu można takie działy, jak: ja.chlip (prezentacja własnej osoby i nie tylko); bajarz (to internetowe opowiadanie, którego współautorem może być każdy odwiedzający tę stronę), kulturalnik, pomyślnik, czyli trochę o bloggerach; wiedzajnik (jak pisze autor "informacje użyteczne i bezużyteczne") oraz sieciowe.pogaduchy (wywiady z różnymi ludźmi).
 • Burp - Krzysztof Rakowski

  Internetowe pamiętniki
  Prywatna stronka Krzysztofa Rakowskiego, na której zamieszczony jest autorski burp, czyli popularny blogger.


:: R.U.Z.C. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.prawda.org/ja/


Opis:

Prywatna strona internetowa prezentująca pamiętnik prowadzony przez Jędrzeja Kosteckiego.

Słowa kluczowe: