Podobne strony

 • Bizzare

  Druk, poligrafia
  Firma proponuje kompleksową obsługę całego procesu wydawniczego. Przygotowuje i drukuje wszelkiego rodzaju prace, od wizytówek, przez etykiety, koperty, papiery firmowe, ulotki, foldery, zaproszenia, katalogi, cenniki, gazetki, segregatory, gadżety reklamowe, aż do plakatów i kalendarzy.
 • M.J.Druk - Usługi Poligraficzne s.c.

  Druk, poligrafia
  M.J.Druk oferuje: wizytówki, foldery, katalogi, notatniki, zawieszki, prospekty, papiery, koperty i teczki firmowe, etykiety, opakowania, bloczki, czasopisma, kalendarze, broszury, książki, sztancowanie, druki na papierze samokopiującym, skład komputerowy i inne.
 • TO! - Dobra Intelektualne

  Druk, poligrafia
  Do usług firmy należą wszelkiego rodzaju tłumaczenia: uwierzytelnione, zwykłe, specjalistyczne i ustne, jak również tłumaczenia symultaniczne i kabinowe w kilkudziesięciu językach i z kilkudziesięciu dziedzin, a także konsultacje. Firma oferuje także usługi w zakresie składu komputerowego (DTP) książek i publikacji oraz obróbki graficznej. Ponadto prowadzi działalność związaną z twórczością artystyczną i literacką, a więc pisze scenariusze radiowe, telewizyjne i filmowe, spoty reklamowe, projekty bilboardów, teksty literackie, takie jak opowiadania i powieści.
 • Drukarnia Colorado

  Drukarnie
  Drukarnia posiada w pełni wyposażoną technicznie drukarnię dla potrzeb profesjonalnego, średnio i wysokonakładowego druku barwnego. Dysponuje nowoczesnym sprzętem: maszyny poligraficzne offsetowe, rozbudowana introligatornia, stanowisko składu komputerowego.
 • Amiga Report Magazine

  Amiga
  Mirror amerykańskiego pisma WWW. Niestety od roku nie wydawanego. Dostępne są wszystkie archiwalne artykuły.


:: blAtta project ::

Opis:

Ma na celu promowanie i "reklamę" sceny niezależnej i różnych inicjatyw z nią ściśle, bądź też nie, związanych a więc ekologicznych i wolnościowych. Ponadto "blAtta project" projektuje i wykonuje strony internetowe, składy komputerowe (zine'y, plakaty, flyery), grafikę oraz animacje.