Podobne strony

 • Serwis Informacyjno - Ewangelizacyjny Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów

  Zakony
  Pijarzy składają cztery śluby zakonne: czystości, ubóstwa, posłuszeństwa oraz specjalnej troski o wychowanie dzieci i młodzieży. Ten ostatni ślub - wyjątkowy i specyficznie pijarski - jednoznacznie określa jaki jest charyzmat zakonu. Pijarzy prowadzą różnorodną działalność apostolską, która jednakże ma istotne założenie - jej głównym celem jest służenie młodemu pokoleniu. Na stronie mnóstwo informacji o zakonie, m.in.: Kwartalnik Katolicki eSPe, sakramenty i Siostry Pijarki.
 • Naukowe Koło Chemików Studentów Politechniki Gdańskiej

  Chemia
  Informacje o kole, jego działalności, regulaminie, zasadach przyjmowania nowych członków. Na stronie możesz również znaleźć zagadki.
 • Pietshaq's Special Mix

  P
  Na stronie Wojciecha Pietrzaka znaleźć można przemyślenia autora na temat życia oraz zadania szachowe, zagadki, dowcipy itp.
 • Enigma - strona domowa

  E
  Wizytówka internetowa skierowana do miłośników zagadek oraz ludzi o otwartych sercach.
 • Mega-Humor

  Kawały
  "Przychodzi zajączek do sklepu i pyta: - Ile kosztują dziurki w serze? - Nic nie kosztują. - To poproszę kilogram". Poczytaj też inne kawały, humor z zeszytów szkolnych, zagadki oraz obejrzyj śmieszne rysunki.


:: Serwis Dedal ::

Nasza ocena:
Adres: http://dedal.najlepsze.pl/


Opis:

Bardzo rozrywkowe strony, na których znajdziesz wiele łamigłówek, zagadek i testów na inteligencję, a także dwa niepowtarzalne Labirynty. Jeżeli zmęczy cię łamanie umysłu, możesz odpocząć i zrelaksować się, czytając zamieszczone dowcipy. Dla miłośników pogaduszek przez Internet jest ściąga z emotikonami oraz ircowymi skrótami. Każdy, kto chce zostać gwiazdą programu Huberta Urbańskiego powinien przeczytać tekst o "Milionerach" obecny w tym miejscu.